Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 85W | Dark Devil Auto


Recommended Posts

DAY 29!! She's ALIVE!!

 

Wilgotność 50%; temp. 29.5oC dzień\24oC noc; podlewana 3 razy na tydzień na przemian woda i roztwór canna terra vega(1\2 dawki producenta). Zaczęty lst, jak na razie ciągle ściągany do gleby jest główny szczyt dla "osłonecznienia" odrostów. Nareszcie odżyła i rośnie jak na drożdżach :)

 

CAM00265

CAM00263

CAM00262

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up!! 37 DAY

 

Po długiej nieobecności pora na małego upka. Wilgotność około 55%, temp 29.5/24.5, fp 18/6. Panna już we wczesnym stanie kwitnienia ale nadal rośnie w górę i pomimo, że na początku stwierdziłem, że pozostawię ją bez siatki i lst tak wczoraj musiałem ją nagiąć bo zaczęła dotykać lampy i tak oto teraz wygląda. Kolor liści pełny zieloni bez żadnych przebarwień i oznak choroby czy innych ustrojstw :D Podlewana już Canna Terra Flores, lecz na razie 1/2 dawki producenta co dwa dni na przemian z wodą. Nie przewiduję z niej dużego czy nawet średniego plonu ale i tak jest to chyba jak na razie moja ulubiona uprawna, ze względu na to, że mała i śliczna, zwłaszcza kiedy była wyprostowana, zacnie i z dumą wypychała liście  :peace:

 

IMAG0198

IMAG0200

 

P.S. na zdjęciach może tego nie widać(a raczej na bank) ale plancik ma już ponad 40cm,bo tyle jest od donicy do lampy a maluch już o lampę zahaczał i sam się wyginał co widać po szczycie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DAY 40!

 

Natura bywa wredna i to zajebiście wredna -.- Jamaican ładnie się krzaczy ale jakoś te odrosty nie chcą piąć się w górę tak jak główny szczy, pomimo że cały czas, sukcesywnie, regularnie, dzień w dzień ściągany jest do gleby to i tak nazajutrz wyprzedza resztę o kilka dobrych cm. Bądź tu człeku mądry. W końcu podniosłem donicę pod samą lampę( około 10cm od światła) a i tak muszę go owijać dookoła całej donicy. Gdyby tylko odrosty chciał się równie szybko pchać w górę byłoby fajnie, a trzeba było rozłożyć siatkę, jak ludzie mówili  <_<

Temp. 30\24 oC

Wilgotność 55%

FP 18\6

3 podlanie Cana Terra Flores 1\2 dawka producenta.

 

SAM 2738

SAM 2742

SAM 2741

 
Jakiś pomysł jak tego ćwoka przystopować, żeby reszta go dogoniła albo w ogóle coś co pomoże małym podgonić? :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po lst na auto proponowałbym zrobić oprysk z Asahi ls. jest to środek który odstresuje rośline np po LST co w przypadku af jest ważne. Lst nie jest mocno stresującym treningiem aczkolwiek oprysk poprostu sprawi że roślina szybciej sie ogarnie.

Zostaw jak jest przywiązana i patrz na efekty być może jest to kwestia genów że roślina sie aż tak nie krzaczy.

pozdrawiam.

@ edit.

Jeśli roślina już kwitnie co w tym przypadku pewnie sie dzieje gdyż jest to dzień  zycia 30-ty któryś lst chyba nic nie da w fazie wego powinieneś pomyśleć o lst

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sęk w tym, że naciągam ja do samej gleby każdego dnia ale łodyga jest an tyle mocna, że odbija razem z drutem. Z drugiej zaś strony błędem było wbijanie owego druta w glebę, zamiast tego powinienem przytwierdzać go do donicy. Dzisiaj zrobiłem w niej dziury i przeplotłem przez nie ów narzędzie. Zobaczymy za kilka dni co z tego wyjdzie. Myślicie, z powinienem już dawać pełną dawkę CTFlo, czy jeszcze zostać na 1\2?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+