Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 85W | Dark Devil Auto


Recommended Posts

Grower prawdopodobnie miałeś rację i nie jest to wina genów tylko źle zrobionego lst (prawdopodobnie), bo odrosty zaczynają doganiać główny, a przynajmniej jeden mu dorównał. W prawdzie jest to dopiero połowa życia planta ale wydaje mi się, że powinien już formować topy a ten jak na razie wypuszcza włoski i to tez  w żółwim tempie.

 

SAM 2754

SAM 2746

SAM 2753

SAM 2748

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DAY 45

 

Ze względu na przeprowadzkę, zmieniłem także domek dla planta na "szafeczkę" o wymiarach 40x40x50cm i wstawiłęm jedną 85W CFL obarwie ciepłej(2700K, 6400lm) jeden wiatraczek 120mm i wlot pasywny na przeciw w drzwiczkach i tempa spadła aż o 7 oC. Teraz wymosi 25-26\19-21 oC. Podlewanie nadal utrzymuję 3/7 dni, na wodę na przemian z roztworem Cana Terra Flores(5ml/1l).

Wiem, że ułożenie planta nie jest nawet dobre ale to był błąd na samym początku, że posadziłem go na środku donicy i teraz muszę z nim wędrować po całym boxie. Zastanawiam się czy nie uciąć kilku wiatrakowych, tak żeby odsłonić mniejsze "topki" i przy okazji nagiąć je tak aby nie były za blisko ścianek.

 

IMAG0204

IMAG0205

IMAG0203

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP!?

 

Dwa dni temu przyciąłem 3 wiatraki, żeby doświetlić niżesz "szczyciki", nagiąłem wyższe, tak co by małe wyrównały kroku. Wieczorem podlałem roztworem CTF i zraszałem sporą ilością wody. Przez 2 dni nie zaglądałem do planta przez brak czasu. Dziś dzień zajrzałem i mile się zaskoczyłem, widząc jak odwdzięczył się za (najwidoczniej dobrą ;) ) pielęgnację i zabieg kosmetyczny bo niedawno wątłe i suchutkie odrosty zaczęły się kształtować w małe topki :) 

 

CAM00278

CAM00280

CAM00283

CAM00282

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP DAY 58!

 

Warunki bez zmian tj.:

temp. = 26-27oC

Wilgotność 50%

FP = 18\6

nawożenie Canna Terra Flores na przemian z wodą co 2 dni po około 1L

 

Początek 7 tygodnia życia z 9-10 przewidzianych przez producenta i mam nadzieję, że plant zacznie puchnąć tak jak to miało miejsce w ostatnich dniach z przyrostem włosków i zalążków topowych. Za około 2 tygodnie(o ile będzie się rozwijać poprawnie) zacznę podawać PK przez około tydzień, następnie flush i woda do samego końca, już bez nawozu. Mam nadzieję, że wynagrodzi mi to oczekiwanie i troskę :P Przycięte zostało kolejne 5-8 wiatraków dla doświetlenia mniejszych odrostów co pomogło bo zaczęły się ładnie bobić :)

 

CAM00289

CAM00293

CAM00292

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DAY 64!

 

W końcu wstawiona siatka(trochę późno ale jeszcze nie za późno) i po rozkładane szczyciki tak aby jeszcze tym pod siatką pozwolić zaczerpnąć odrobinę promieni życia :) niestety przez "upychanie" planta pod siatkę, z nieuwagi ułamałem jeden szczycik, który w porównaniu do reszty był w miarę ładny(choć najmniejszy z tym nad siatką). co prawda zalany żywicą jest ale raczej pójdzie do śmieci zamiast do "pieca" :P . częstotliwość podlewania bez zmian, fp także oraz wilgotność na stałym poziomie. pozbawiłem go kilku liści bo za bardzo się krzaczył i pozbawiał światła niższe partie, które także znośnie się formują i pokazują potęcjał. Wiem, że jest to uprawa dająca wiele do życzenia ale jak na takie przejścia i tak dobrze sobie radzi i okazuje masę wyrozumiałości i tolerancji na błędy jak na AF. :)

 

20151012 212649

20151012 212628

20151012 212539

20151012 211825

20151012 212546

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UPEDATEJT!! ;] DAY 70!

 

Warunki w boxie bez zmian, po za jednym czynnikiem, spalił mi się nawilżacz powietrza i mam delikatną lipę. Macie jakiś pomysł na domowy nawilżacz? Plant zaczął ewidentnie puchnąć jak opętany i zalewać się żywicą, także dostał wczoraj pierwszą dawkę PK13\14 jako dodatku do Canna Terra Flores. Przewiduję tak podlewać przez najbliższy tydzień+\- 2 dni, z tego względu, że podlewam nadal na przemian z wodą co 2 dni. Wpakowanie siatki pomogło bo teraz ładnie wszystkie szczyciki dostają równą wartość światła. Wiem, że mogą wydawać się małe ale jak na rozmiary tego boxa(40cmx40cmx50cm) nie są wcale takie małe ;) Jutro wrzucę zdjęcia z np. zapalniczką dla odzwierciedlenia rozmiarów topów. Dołączyła na nich koleżanka od Sensei Genetic- Auto bubble :), dla której pod koniec 1 tygonia zacznę nowy projekcik, żeby nie mieszać.

 

20151017 001030

20151017 001111

20151017 001122

20151017 001210

 
P.S. Jeżeli ktoś ma sprawdzony sposób(domowy) na nawilżanie boxa (40cmx40cmx50cm) to byłbym wdzięczny  :peace:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+