Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 95W | Speedy Gonzales


Recommended Posts

Może będziecie wiedzieli...,

 

czytam o tym LST i się zastanawiam co dokładnie się nagina. Na początku ściągamy do parteru główny pąk - czyli szczyt, bo tam się kumulują auksyny i po tym zabiegu..., co zacznie pchać roślina do góry - odrosty z łodyg? Tzn. wiem, że będzie kolejny pąk pchała do światła, bo na tym to polega, ale w między czasie czy trzeba coś jeszcze sprowadzać do parteru czy tylko ogranicza się LST do tego, żeby każdorazowo sprowadzać do gleby pąk, który "wysuwa się na prowadzenie" - czyt. pąk, który roślina będzie pchała w stronę światła?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj będę podsypywał ziemię, bo jutro chyba wjedzie podlewanie - chociaż widzę, że coraz dłużej trzyma wodę - w każdym razie, mogę bezproblemowo podsypać ziemię do tych drugich listków? Nie tych pierwszych, które się tworzą jak roślina zaczyna wychodzić na powierzchnię, tylko tych drugich - większych. I czy wtedy bezproblemowo mogę też podlewać ziemię - listka pewnie przez jakiś czas będą w glebie - czy to wpłynie negatywnie na całą roślinę czy ew. tylko na te listka, które hipotetycznie będą się "babrały" przez jakiś czas w wilgotnej glebie? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No u mnie kulawo generalnie z wysokością tej łodygi - i nie wiem czy to się jeszcze wyciągnie..., czy po prostu następnym razem nie wsadzać przy przesadzaniu praktycznie pod same liście, tylko niech wystaje te 4-5cm. 

 

Jest sens dosypywać ziemi dookoła donicy i trochę przy łodydze, ugniatając ją? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+