Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 95W | Speedy Gonzales


Recommended Posts

Miałem kiedyś saszetkę Vaporteka i w sumie odradzam, tylko maskuje zapach własnym "smrodem". To 2 rozwiązanie wg mnie lepsze. Widziałem jak ludzie robili filtry z mat węglowych i wentyli komputerowych, więc powinno się przebić.a o ile wzrośnie temp, to już wyjdzie "w praniu" :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Yo. Dzisiaj mały upek. Generalnie z rozwoju roślin jestem zadowolony, wygląda na to, że wszystko się prawidłowo rozwija. "trzecia" ruszyła wczoraj do przodu, może miała stressa związanego z przesadzeniem. ;)

 

 

Warunki w boxie;

 

Temperatura: 27-30C - w ciągu dnia.

Wilgotność: 50++(!) - tutaj jestem mega zadowolony, regularne wkładanie mokrej szmaty do pudła (1-max. 2x dziennie) przyniosło zamierzony efekt.

 

 

10-ta doba:

 

"druga"

 

10.JPG

 

 

10a.JPG

 

 

Natomiast jestem wkurwiony na to, że gleba tak bardzo usiadła w doniczce - ok. 3-4 centów i na to, że jest tak mała, średnio widzę trenowanie jej w tych warunkach, ale cóż..., będzie trzeba sobie poradzić.

 

 

10b.JPG

 

 

To już niedługo. Kiedy powinienem zacząć trening? Jaki będzie optymalny dla automatu? LST?

post-43036-0-47313200-1438758362_thumb.j

post-43036-0-15492800-1438758370_thumb.j

post-43036-0-18517000-1438758374_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie właśnie wysokość bardzo "nie puszcza", bo pudło ma w sumie niewiele więcej centymetrów na wysokość od obudowy do kompa..., więc nie ma innej możliwości, musi być trening i pewnie będzie to LST. 

 

Powiadasz, że podsypać ziemią - jeżeli tak, to do jakiej wysokości? Pierwszych liści od gleby? - I czy to coś zmieni, poza komfortem psychicznym?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak właśnie myślałem, że jak będę podsypywał to przy następnym podlewaniu - podsypię uniwersalną glebą, a później podleję - to od razu trochę usiądzie i nie będą się liście walały po glebie. ;)

 

Ogarniasz trening LST? Jakieś wskazówki? Bo tak pewnie dam jej jeszcze z cztery dni i by trzeba się za nią brać i sprowadzać do parteru. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niby na lst nigdy nie jest za wcześnie ale głównie ludzie radzą od 15cm-20cm.

Rośnie mała wiec juz bliżej niż dalej :D

 

Zaraz biegnę po "meter" i sprawdzam czy to już!  B)

 

Jak chcesz się podzielić doświadczeniem z LST to dawaj, nie krępuj się, każda wartościowa wskazówka się przyda, evilmusek. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+