Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 95W | Speedy Gonzales


Recommended Posts

Już mam na in zamontowany i chodzi, więc nie będę tego teraz rozbrajał, ale dobrze wiedzieć na przyszłość. ;)

 

Macie jakiś patent na zatrzymywanie wilgoci bliżej powierzchni ziemi, żeby umożliwić tam wzrost korzeni? Istotne dla mnie, bo doniczka 4l, miejsca w boxie też nie za wiele, więc chcę możliwie najwięcej wycisnąć z tej roślinki. 

 

Zaczyna się 4-ta doba: 

 

(Całkiem nieźle wygląda jak na ledwo uratowaną ;) Czwarta doba pod lampami, generalnie ma ok. dwóch tygodni.)

 

post-43036-0-22886900-1438298122_thumb.j

 

Warunki w boxie (dane z rana):

 

Wilgotność: 42%

Temperatura: 26-27C

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Normalnie wygląda, nie wiem czego panikowałeś :) .Warunki ok, kiedy trochę zarośnie to wilgotność się jeszcze trochę podniesie.

Po co ci korzenie przy powierzchni? :D

Poprawiło się jej, bo wyglądała gorzej... -ahh, ta magiczna kranówka. :D

 

Potrzebuje, bo donica jest mała - to raz, dwa - gleba usiadła, a jak wiadomo, im więcej korzeni, tym większa roślina i pewni plon, dlatego zależy mi na tym, żeby możliwie najwięcej puściła korzeni. ;) Keramzyt się nadaje, ale zastanawiam się czy jest jeszcze jakaś alternatywa dla niego? I czy wystarczą 3 dziury w doniczce na dole - takie standardowe? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bym wiedział wcześniej to pewnie bym dał. ;) Woda generalnie szybko i sprawnie trafia na podstawek - czy jest błoto - któż to może wiedzieć. Dziury na skrajach donicy. 

 

Ile tego keramzytu powinno być na dnie? Jedna warstwa na wysokość "kamieni"?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+