Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 95W | Speedy Gonzales


Recommended Posts

No nic, kiedyś musiał nadejść ten moment. Moment w którym będę pisał tego posta, jak wszystko na tym padole, ma swój koniec, także i ten projekt. Muszę Wam powiedzieć, że przez okres całej hodowli, świetnie się bawiłem. Jarałem się bardzo widokiem rosnących roślin i tym jak pewne zabiegi wpływają na ich egzystencję. To było bardzo ciekawe doświadczenie. Ilość suszu po czterech dniach jest znikoma, ale czy się tym przejmuję? Ani trochę! Już od dawna nie palę MJ tyle co na pierwszych randkach z nią, a cały projekt był dla czystej przyjemności wynikającej z hodowli roślin, bo tak bardzo się zajarałem oglądając growlogi innych, że miałem mega potrzebę doświadczenia tego wszystkiego na własnej skórze. I się udało - udało to dobre słowo, z fartem. Przy okazji widziałem na własne oczy jak w ciągu 72 godzin potrafi zniknąć 3/4 tego co było ścięte. ;)

 

Czas na zdjęcia!

 

gallery_43036_1455_96158.jpg

 

 

gallery_43036_1455_110942.jpg

 

To tyle. Na końcu chcę podziękować wszystkim którzy śledzili projekt, wszystkim którzy dzielili się dobrą radą no i Pluszatemu (Misiowi) za mega cierpliwość i udzielanie odpowiedzi na najbanalniejsze pytania. Salut!

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+