Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 95W | Speedy Gonzales


Recommended Posts

Ostatnio dostała tylko bio biohumusa, a wcześniej czystą wodę.

 

Od rana się te plamy powiększyły, kilka liści u góry wysuszyło - coś takiego jak poprzednio. Generalnie kolor jest w normie, ale po otwarciu boksa zauważyłem, że latają nad roślina jakieś takie małe gówna - coś ala owocówki, ale mniejsze. Liście te z plamami wyjebałem, może przystopuje. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest jeszcze daleko w tyle za tamtą, ale jak się zbiorę tylko w sobie i załączy mi się tryb fotografa to na pewno coś wrzucę. Pewnie jeszcze w weekend.

 

 

Możliwe, że niedługo będzie dojrzewała pod ledami, bo postanowiłem, że zrobię panel. Chciałem w ten weekend już go ogarnąć, ale przez jakiś czas nie będę miał dostępu do lutownicy no i czas na przesyłkę. Będzie na diodach epistar. Tak pewnie za dwa tygodnie już dostanie ledy i większego boksa. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra! Czas na UPDEJT! Młoda kontynuuje ród "drugiej", która poległa na polu bitwy, a której palenie podobno jest całkiem smaczne i "pizda" inna niż "normalnie". 

 

Trzecią (a'ka "Młoda") również dotknęły jakieś braki, co zresztą zobaczycie na fotach. 

 

Warunki w boxie;

 

Temperatura: 23-24C

Wilgotność: wysoka - 50-60++%.

 

x.JPG

 

xa.JPG

 

 

No i wygląd z "lotu ptaka":

 

xb.JPG

 

Defo zdecydowanie mniejsze w porównaniu do "drugiej". Ostatnie ciachanie było chyba wczoraj i wyjebałem tylko te liście, które dotknęły tajemnicze ciemne plamki, rodem z archiwum X. 

 

Po konsultacji z pluszatym, postanowiłem, że dzisiaj ją podleję (niebawem), chociaż nadal ma mokro... - dolomitem, dwie płaskie łyżki stołowe, rozpuszczone w 200-300ml wody i tak podane pod łodygę. 

 

BTW - unikając pytań i wątpliwości - liście przyjarane o lampę.

post-43036-0-59670100-1442060066_thumb.j

post-43036-0-31305900-1442060069_thumb.j

post-43036-0-39058400-1442060072_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z rośliną dzieje się coś niedobrego. Ja niedługo wybywam na kilka dni i nie będzie nikogo, kto mógłby się nią zająć - nie mam już nawet czasu, żeby sprawdzić PH, a to pewnie jest problemem. Liście całe w jakichś ciemnych planach - generalnie słabo to wygląda.

 

Dzisiaj ją podleje na kwitnienie nawozem i chcę dać 2ml octu na 1,5 litra wody. Taka ilość będzie dobra, żeby mniej więcej było w butelce ph o wartości 6 - 6,5?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie było mnie tydzień. Roślina w ogóle nie była podlewana, do tego stała przez siedem dni w totalnej ciemni - zero światła przez ten okres. Do przodu nic nie ruszyła - wiadomo, liście pożółkły - znaczna ilość, ale wygląda jakby mogła jeszcze wyjść z tej hibernacji. 

 

Normalnie jej wbić 18/6 i prowadzić tak jak do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+