Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 95W | Speedy Gonzales


Recommended Posts

Dzisiaj ścinam, bo jest już właściwie cała wywinięta - a szkoda mi czasu na jej ew. regenerację, która może trwać tygodniami. Popełniłem błąd - dokładnie w tym momencie gdy ją podsypałem nie wiadomo czym - do tego się przyznaję, resztę uważam za udaną. Szczególnie, że "trzecia" - jak ktoś śledzi to wie, że mam tą samą odmianę w tym samym boxie i "trzecia" jest młodsza o siedem dni o tej, która padła i RÓWNIEŻ PRZECHODZI DEFOLIACJE I ŚWIETNIE SOBIE RADZI! Więc na pewno nie będę szukał dziury w cały - w kwestii defo. 

 

 

Z jednej strony się cieszę, że tak się skończyło, bo box mały i nieźle musiałem się gimnastykować przy dwóch roślinach, żeby to światło sensownie doświetlało topy obu roślin. Kolejny projekt będzie w trochę większym boxie, coś pewnie koło 0.2m2 i na ledach (na 90%). 

 

@Tematu Miś na razie nie zamykaj, bo będę go dalej prowadził. Tyle, że będzie go kontynuowała "trzecia" i update będzie dopiero jak będzie w podobnym stadium do tej co padła - czyli pewnie z 2 tyg. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+