Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 95W | Speedy Gonzales


Recommended Posts

?...... zasłaniają ? Przecież roślina pobiera światło przez liście. Tym bardziej , że masz AUTO.

Nic nie obrywaj. Tyle było tego wałkowane na forum , ża aż szkoda znowu o tym pisać ;)

Podrzuć temat Scorp. ;)

 

Bo ja poczytałem o defoliacji i regularnie wywalam wiatraki. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Defoliacji na auto się nie stosuje. Poczytaj przede wszystkim o odmianach automatycznych , wtedy będziesz wiedział co i jak  :)

Sezony to co innego. Auto za łatwo się stresuje podczas takich akcji. Więc takim zabiegom bardziej zaszkodzisz niż pomożesz.

 

Zresztą ja wyznaję zasadę: Co ma zlecieć , samo zleci.

I za bardzo nie przeszkadzam roślinie rosnąć czyli tak jak radzi Jorge Cervantes Marijuana Horticulture: The Indoor/Outdoor Medical Grower's Bible.

 

Polecam dobra lektura ;)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możliwe, ale jakbym nie wywalał wiatraków to bym tego nie ogarnął, bo po pierwsze - donica jest do dupy - zdałaby się kwadratowa/prostokątna, a nie okrągła o średnicy ~20cm i w boxie, który ma 50cm wysokości.... - minus wysokość donicy i lamp, to zostaje na roślinę max. 20 z malutkim haczykiem cm. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czytałem i wiedziałem, że ta wysokość będzie strasznie słaba..., ale był potrzebny możliwie jak najmniejszy box, więc to był świadomy wybór, a nie kucha. ;)

 

Tnę i podwiązuje, roślina rośnie w siłę, więc aż tak bardzo jej utrata liści nie przeszkadza - taka moja opinia z aktualnych obserwacji. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tnę i podwiązuje, roślina rośnie w siłę, więc aż tak bardzo jej utrata liści nie przeszkadza - taka moja opinia z aktualnych obserwacji. 

 

No , jeżeli wdłg. Ciebie wygląda lepiej po niż przed to mamy zupełnie inny gust.

Z tego co widziałem na fotkach to dla mnie jest zupełnie na odwrót , ale to Twój cyrk i Twoja zabawa.

 

Powodzenia

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zauważyłem, że roślina zrobiła się jaskrawo zielona, wręcz zaczyna wpadać w żółć. Zastanawiam się czy do nadmiar jakichś pierwiastków czy ich niedobór? Wczoraj była podlana samą wodą, ale dwa ostatnie podlania to był biohumus na kwitnienie ekstra, 100% organiczny - bio. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jutro będzie updejt, ale nie wiem czy przy dziennym świetle to uchwycę, ale wygląda to tak jakby to szło od samego korzenia rośliny - głównej łodygi. Jak tak posprawdzałem to najbardziej wygląda to na deficyt azotu albo siarki. Możliwe? Nawóz na flo zawiera chyba jakiś dodatek azotu? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+