Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 95W | Speedy Gonzales


Recommended Posts

Ta odmiana pachnie dość intensywnie, a teraz właściwie nie wydziela żadnego zapachu i zauważyłem, że się zrobiła ciemnozielona - właściwie cała i stoi w miejscu od kilku dni.

 

Aż mi się nie chcę wierzyć, że jeden dzień zrobił robotę - rozumiem tydzień, ale to raptem 24h dłużej. Dzisiaj przelałem litr wody przez nią - oczywiście od razu wszystko z niej wyleciało... - litr wystarczy czy pod wieczór przelać jeszcze jeden litr? I za 1-2 dni spróbować już jej dać nawóz na flo? 

 

Jak nie ruszy na dniach to nie będę zabierał miejsca drugiej roślinie i tą po prostu wywalę, chociaż lepiej gdyby stanęła na nogi ... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie mam możliwości teraz wrzucić zdjęcia, ale nie ma fajerwerków i jest źle - tak po prostu, widać od razu, że jest ciemniejsza i łodygi też się ciemne porobiły. Zdiagnozowaliśmy to jaki przesuszenie podłoża - podlewanie nic nie dawało, więc poszła do wiadra pełnego wody, została w nim utopiona do połowy łodygi - podłoże pod wodą, poczekałem aż przestaną wydobywać się bąbelki powietrza i ją wyciągnąłem - teraz cała na pewno jest nawodniona, podłoże się ładnie ułożyło. Nic więcej z nią nie będę robił, bo nic więcej jej nie pomoże. Jak się nie dźwignie w kilka dni - leci do kosza. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Yo! Czas na UDPEJT! Dawno nic nie było. Roślina generalnie wygląda jeszcze mizernie, ale mam nadzieję, że na dniach się to zmieni i ruszy naprawdę z miejsca i pokaże swój potencjał w rękach amatora! ;)

 

Standardowo zaczniemy od warunków panujących w boxie;

 

Temperatura: 25-26C

Wilgotność: 30-35% - tutaj teraz zdecydowanie gorzej w stosunku do poprzednich updejtów.

 

Roślina wyglądała tragicznie, ale w te dwa dni, po konkretnym topieniu w wiadrze, trochę się podniosła i dzisiaj po wyciągnięciu z boxa, wyglądała tak:

 

26 dzień rośliny.

 

 

26.JPG

 

 

A tak wyglądała 10 minut później, po tym jak postanowiłem, że ją ogarnę i zaserwuję jej depilację, straciła jedenaście włosków (czyt. liści) - nie wiem czy trochę nie za dużo jak na turbulencje w ostatnich dniach, ale skoro podniosła się po takiej suszy..., powinna być zadowolona...

 

 

26a.JPG

 

 

Nawozu na flo jeszcze nie widziała, bo ciągle sobie mówię, że "jutro, jutro pojadę" i tak nie pojechałem do dzisiaj. Jutro ma podlewanie i jutro już na pewno dostanie pierwszą dawkę bio nawozu na flo - może w końcu topy zaczną puchnąć. ;)

post-43036-0-45445600-1440145539_thumb.j

post-43036-0-89499200-1440145658_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+