Skocz do zawartości
thc-thc

grower

( HPS 400W) Mataro Blue, Auto Ultimate


Soulfood

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Wielkie sie porobily - Bydlaczki nie ma to jak mocny hps !! :-) W mojej przed ostatniej uprawie Kosher kush i Dj's Gold majac te same doniczki co Ty ( ziemia perlit 60-40)tez mialem problem z jasnymi liscmi. Nie wiem jak to sie ma do ph czy odzywiania ale mysle ze do tego typu donic najlepsze sa biotabsy. Patrz niektorzy co uprawiaja w  kokosie w zwyklych 6 litrowych doniczkach daja na spod keramzyt i na gore tez- podlewaja dwa razy dziennie od gory.  Tutaj dziury w doniczkach i trudno o utrzymanie wszystkiego pod kontrola. U Ciebie laski mimo to puchna i ida do przodu. Piekny widok pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pasjonista dzięki za zainteresowanie, gdyby nie Ty ten gl umarł by śmiercią naturalną :elo:

Co do krzaków to ja robię też swoje błędy, ale to dlatego że czasami śpię u znajomych lub dziewczyny, bokiem idzie jeszcze praca, a krzaki operuje wolnymi nocami których jest mało stąd te żółte liscie. Przez kokos uprawa wymaga jednak większej uwagi, najlepiej jak była by pół automatyczna jeśli chodzi o nawadnianie. Trzeba też używać większego stężenia nawozów niż w przypadku gleby. 

Tydzien temu miałem problem bo po 4 browarku wpadłem na pomysł podlewania, dałem dość duże dawki nawozów przez co  zasolilem podłoże W dodatku jak wspominałem nie dodawałam też cytryny co na bank źle wpłynęło na pH wody..  

Teraz wróciła dieta cytrynowa, był flush 2/3 dawki nawozów która dostawaly i jest gitarka. Po 24h miałem większy przyrost niż przez ostatnie 3-4 dni przed wspomnianymi zabiegami. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+