Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

nowaczek

Completed growlog
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,115 profile views
 1. Miś dzieki, jestem zadowolony bo przy moim spalaniu to i jesień będzie super kolorowa. Ciekawe czy z takich małych odrostów wyszło by coś. Ok czas na krótkie podsumowanie. Kaboom i Russian Ak Po spaleniu fifki takie dwa-trzy buszki , faza trwa koło 1,5 do 2godzin. I z czego się cieszę to zero zamuły, kontakt z bazą i banan na twarzy. Chęć na rower czy w plener. Przy spaleniu jonta, bardziej usidlają i ciągnie do kanapy. Minusy. Russian Ak, suchoty muszę mieć wodę koło siebie. Kaboom, po zapaleniu faza wchodzi takim pikiem szybko i mocno. Po jonta aż za mocny jak dla mnie. Gastro w obu przypadkach niewielkie. W skali, obiad a zombi przed lodówką to gdzieś przy podwójnej kolacji z potrójnym deserkiem i coś do pochrupania. Na koniec parę zdjęć. Jakiś paraliż na 5 piętrze jak robiłem fim, a dalej to całkowita blokada minerałów i pierwiastków. Do puki słojki pełne box zamknięty, mam czas na rozkminę jak go ulepszyć, co wymienić, co do kupić. Koniec.
 2. Ach ta Wiosna, w końcu przyszła Czas na wyniki i krótkie podsumowanie. Wyniki Kaboom. Łącznie dał mi 44,3 Russian AK47 43,4 Więc wynik jest bardzo zbliżony do siebie i celu, jakim jest 1g\1W Dla odnotowania Chees 8,6 dobrze wysuszonego zioła i tyle. Lato tego roku będzie cudowne, mówie wam . Tak szczerze mówiąc miałem chwilę zawahania czy wyrzucać krzak po Kaboom, bo na samym dole, dostrzegłem je i korciło zmienić żarówkę i czas oj korciło. Ale nie ma czasu, pestki to nie problem jeszcze kilka czeka na swoje 5 min. Chlera, sorry ale mam jakieś problemy z dodawaniem zdjęć więc podsumowanie jutro
 3. nowaczek

  150W HPS

 4. Hejka, ale zwariowany weekend To zdjęcia mojej suszarni Topy trzymam w niej nie dłużej niż 45-48h bo później zioło zaczyna pachnieć sianem. Pudełko stoki w boxie, chodzi o filtr. Z pudełka topy ladują w słoiku które na początku dość często otwieram.
 5. Hej AK po wysuszeniu dochodzi w słoiku, i od teraz nie jest Akacz czy poprostu AK to jest Russian Ak47 Wyniki połówkowe wyniki to: Kabbom 27,3 Russian AK47 31,3 Wczoraj wyciełem Kaboom Po tym jak postała parę dni dłużej fajnie spuchła choć top są luźniejsze i cholernie poprzerastane liściami. Średnia waga topów wyszła mniejsza niż przy pierwszym cięciu ale i tak jestem bardzo, bardzo zadowolony. . waga mnie zaskoczyła bo zresztą zobaczcie sami Teraz w boxie mam Russian Ak47 i małe najniższe piętra Kaboom tak, tak jeszcze zostawiłem na dojrzewanie jeszcze nie wiem kiedy je wytnę ale i tak to na masło. Było mi ich szkoda takie ładne zielone listki i śnieżno białe kłaczki. Może ktoś pomyśli że ja się znam i mam taką specjalna technikę wycinania na raty.hahaha Ale powód jest prozaiczny bo do tej pory mój rekord z krzaka to 20g i wystarczała mi mała suszarka którą nazwałem nie wiem czemu . Big Starr . Mam dzis jakieś problemy z łączem to jutro spróbuję dorzucić zdjęcia. I tak myślę że w święta Grand Finale.
 6. Hej @Soulfood smoke raport wrzucę na końcu jak zetnę wszystkie i dobrze wyschną, ale już mogę powiedzieć, jest moc. W piątek przyszła pora na Akacza i tak jak poprzednio kosa na raty. Wyciełem parę górnych szczytów które wyżarły wszystko z liści. Co do wagi, to mam problem bo moja kuchenna waga pokazuje od 140g do 150g, ale prawda leży bliżej 140 jak się wysuszy to zważe na małej wadze i podam oficjalne wyniki. Topy AK w porównaniu do Kaboom są trochę mniejsze. Pozostały Kaboom ma czas przynajmniej do piątku a AK drugie tyle. Podlewam obecnie co dwa dni po około 1L wody.
 7. Hej W tym szczególnym dniu, ślę wszystkim koleżankom z forum bukiecik Kaboom la reina de Africa Chyba była pora, pojawiły się pierwsze bursztyny. Według producenta potrzebuje 60-65 dni flo u mnie stały coś koło 70. Co do wagi jestem naprawdę mega zadowolony, bo wyszło 140g mokrego. A topy mają średnio po 10g. A wiecie co jest najlepsze, że drugie tyle zostało na krzaku bo wyciełem połowę. Druga połowa ma teraz więcej światła i ma jeszcze dużo do wyssania z liści, jak sprawdzałem trichomy są jeszcze bardziej przezroczyste niż mleczne Zobaczcie sami jakie ładne ma listki a z lewej widać AK. Martwi mnie tylko że strasznie topy opadają, gałązki są tak delikatne że nie wiem jak długo wytrzymaja. Za parę dni pora na AK to wrzucę kolejne fotki.
 8. @Pasjonista z tym dolomitem jest dziwne bo kupiłem w growshopie 1kg przez portal aukcyjny. Dostałem reklamówkę wypełnioną białym proszkiem. Wczoraj sprawdzałem i do litra czystej wody o pH 7,3 dodałem łyżeczkę proszku woda zrobiła się lekko mleczna i pH skoczyło do 7,7 Poniżej zdjęcia z boxu niestety boczne odrosty kładą się pod ciężarem topów i nie jestem w stanie ich bezpiecznie wyciągać do zdjęć. Najbardziej podoba mi się Kaboom i jej trzy szczyty Dopóki tylko wiatraki wysychają będę ją trzymał ale jak zaczną przysychać te najmniejsze listki przytopowe to będzie kosa. Trichomy w obu krzakach robią się w przewadze mleczne bursztynu brak.
 9. Hej Panowie a więc tak: Zebrałem przelana wodę i pH 5,6 5,7 ale zmartwiłem się bo temperatura to tylko 16,9 a w drugiej doniczce 16,3 mimo że woda stoki w pomieszczeniu gdzie jest 22 stopnie. Widziałem że w boxie spada temperatura do 17 z groszem ale nie podejrzewałem że korzenie mają jeszcze mniej. @Pasjonista obstawiam skoczkonogi bo po ziemi biega takie małe gnidy a na liściach nie wiedziałem pajęczyny. W wodzie spod doniczki nie widziałem robactwa. @Chory Królik masz rację że przy BT wszystko zależy jak i ile wymieszam ale jeszcze nie straciłem wiary w te nawozy i planuje dokupić boster i tea.
 10. @Pasjonista to nie czarna owca obawiam się że to błąd systemowy bo wszystkie są zblokowane. Ser wyleciał z boxa bo zaczęły przysychać najmniejsze listki przygodowe. Szkoda gadać mokrego było 42g więc będzie koło 8-10 suchego. Lepiej jest z akaczem powoli ale puchnie i trichomy mleczne ale jeszcze bez bursztynu więc czekam. Kaboom puchnie i również mleko więc mam pewnie jeszcze 2-3 tyg.
 11. @Chory Królik w piątek pobrałem małego sampelka jak wrócę w piątek to sprawdzę jak z moca, ale chciałbym potrzymać go z tydzień lub dwa bo sprawdzałem lupą i trichomy są przezroczyste a fajnie by były mleczne w większości.
 12. I poleciał kolejny tydzień więc wrzucam parę zdjęć. Na najbardziej zablokowanym cheese musiałem wyciąć parę wiatraków bo były tak suche że się kruszyły. Na początek cheese, niestety nie puchnie ale nie ma co się dziwić. Lepiej wygląda Kaboom choć i u niego blokada postępuje. I Akacz Na koniec parę zdjęć spod lampy. Do cheese straciłem cały fan z uprawy. Myślę go wyciąć ale sprawdzałem lupą trichomy. Niestety wszystko przezroczyste, więc czekam dalej.
 13. @Rozowy Slon nie wiem czy bo to pomogło zresztą nie mam takich nawozów. @Chory Królik i tego nie rozumiem bo nie dodawałem żadnych innych nawozòw ani żadnych większych dawek niż w instrukcji.
 14. Hej Ostatni tydzień zastanawiałem się skąd jest nadmiar azotu i już chyba wiem co się stało Doniczkę kupowałem jako 10l i używając biotabs użyłem 2 tabletek z nawozem na doniczkę według instrukcji, ale jak dokładnie policzyć to ziemi w tej doniczce jest coś pomiędzy 8,5-9l i powinienem użyć jednej sztuki nawozu bo ten ma NPK 15-7-8 I w tym momencie nic nie mogę zrobić, jestem wkurzony jak zwykle coś spierdzieliłem. Jak to mówią nauka kosztuje. Ok dość użalania sie, poniżej garść zdjęć z soboty. Zblokowany cheese Akacz I Kaboom jak na razie najmniej oznak blokady. I razem w boxie.
 15. Pierwsze zdjęcia to chees. Od tygodnia włosy brązowieją ale jest zablokowana i kiepsko puchnie,ale na pocieszenie ładnie oblewa się lukrem, choć na zdjęciach tego nie widać. Nie wiem czy panna zwariowała z nadmiaru azotu ale wypuściła kilka odrostów na dole. I tu pojawia się dylemat growera czy to sample czy to popcorn? trzymać je czy ciąć. Ech życie nie jest łatwe, tyle trudnych decyzji. Brązowe kłaki pojawiły się również na AK ale ten przynajmniej nabiera masy. Najlepiej trzyma się Kaboom same białe włosy i ma największe topy choć końcówki liści ma popalone. I zwyczajowo na końcu wszystkie razem.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+