Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi

nowaczek

Użytkownik
 • Content count

  136
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

391 profile views
 1. @Chory Królik w piątek pobrałem małego sampelka jak wrócę w piątek to sprawdzę jak z moca, ale chciałbym potrzymać go z tydzień lub dwa bo sprawdzałem lupą i trichomy są przezroczyste a fajnie by były mleczne w większości.
 2. I poleciał kolejny tydzień więc wrzucam parę zdjęć. Na najbardziej zablokowanym cheese musiałem wyciąć parę wiatraków bo były tak suche że się kruszyły. Na początek cheese, niestety nie puchnie ale nie ma co się dziwić. Lepiej wygląda Kaboom choć i u niego blokada postępuje. I Akacz Na koniec parę zdjęć spod lampy. Do cheese straciłem cały fan z uprawy. Myślę go wyciąć ale sprawdzałem lupą trichomy. Niestety wszystko przezroczyste, więc czekam dalej.
 3. 150W HPS

 4. @Rozowy Slon nie wiem czy bo to pomogło zresztą nie mam takich nawozów. @Chory Królik i tego nie rozumiem bo nie dodawałem żadnych innych nawozòw ani żadnych większych dawek niż w instrukcji.
 5. Hej Ostatni tydzień zastanawiałem się skąd jest nadmiar azotu i już chyba wiem co się stało Doniczkę kupowałem jako 10l i używając biotabs użyłem 2 tabletek z nawozem na doniczkę według instrukcji, ale jak dokładnie policzyć to ziemi w tej doniczce jest coś pomiędzy 8,5-9l i powinienem użyć jednej sztuki nawozu bo ten ma NPK 15-7-8 I w tym momencie nic nie mogę zrobić, jestem wkurzony jak zwykle coś spierdzieliłem. Jak to mówią nauka kosztuje. Ok dość użalania sie, poniżej garść zdjęć z soboty. Zblokowany cheese Akacz I Kaboom jak na razie najmniej oznak blokady. I razem w boxie.
 6. Pierwsze zdjęcia to chees. Od tygodnia włosy brązowieją ale jest zablokowana i kiepsko puchnie,ale na pocieszenie ładnie oblewa się lukrem, choć na zdjęciach tego nie widać. Nie wiem czy panna zwariowała z nadmiaru azotu ale wypuściła kilka odrostów na dole. I tu pojawia się dylemat growera czy to sample czy to popcorn? trzymać je czy ciąć. Ech życie nie jest łatwe, tyle trudnych decyzji. Brązowe kłaki pojawiły się również na AK ale ten przynajmniej nabiera masy. Najlepiej trzyma się Kaboom same białe włosy i ma największe topy choć końcówki liści ma popalone. I zwyczajowo na końcu wszystkie razem.
 7. Ok to biorę na wstrzymanie i leje tylko wode. Jutro wrzucę nowe zdjęcia.
 8. @francus353 @Chory Królik Ok. ale co w takim razie mogę zrobić? Czy robić flusz, czy zaczekać jeszcze z tydzień ? A gdyby dodać bactrex do następnego podlania?.
 9. Przy biotabsach? Gdzie nawóz dostały miesiąc temu.. nie chce w to wierzyć ale może. Leje na razie tylko wodę i zobaczymy.
 10. Siema szybki upik Dziewczyny mają focha bo do tej pory wodę piły co dwa dni a teraz czekałem cztery by miały sucho. Ciekawe co je zblokowało. Te plamy na liściach jak dla mnie wyglądają na braki wapnia więc, w piątek podlałem dziewczyny woda z dodatkiem dolomitu. Do 2L wody dodałem łyżeczkę dolomitu. Panienki kwitną już miesiąc i końcówki liści trochę żółte, raczej nie z przenawożenia, bo nawóz dostały z początkiem roku. Według producentów panienki będą kwitły jeszcze miesiąc, zapewne trzeba dodać tydzień lub dwa. i zastanawiam się czy nie dodać trochę orgatrexu i bactrexu. I zwyczajowo na koniec zdjęcie zbiorowe.
 11. Plan Growboxu do oceny

  Hej Sam mam taki box wiec podzielę się doświadczeniem. Trochę źle kombinujesz. 1 zamiast koca kup biała farbę matową 2 wentylacja, wlot na dole boxa pasywny, wylot u góry filtr i wentylator. 3 termometr trzymasz na wysokości szczytów 4 wiatraczki komputerowe jako mieszające powietrze w boxie sprawdza się przez tydzień lub dwa, później potrzebujesz coś większego taki 20-30 cm biurkowy 5 do boxa 60x60 potrzebujesz przynajmniej hps 150w lub 250w a 250w to w cooltube bo ugotujesz panienki. 6 wysokość 120 cm trochę mało, bo doniczka ma koło 30 cm, plus 20cm na lampę i odbłyśnik, plus 30cm wysokości lampy od szczytów daje 80 cm, więc na wysokość krzaków pozostaje 40 cm. Osobiście mam 180cm i żałuję że nie zrobiłem więcej. Mam nadzieję że trochę pomogłem.
 12. Hej Tydzień poleciał więc czas na parę zdjęć Na początek serek Kaboom AK Na niektórych liściach AK i Kaboom widać jasne plamki według mnie to brak wapnia niestety nic nie mam by coś im zapodać. Muszę się rozejrzeć za dolomitem. Dziewczyny ciągle odrzucają dolne liscie. Trochę się tym martwię gdyż liście nie żółkną zanim odpadną a robią się takie szare i suche. Ok na dziś to wszystko kolejne zdjęcia za tydzień. Jeszcze tylko zdjęcie grupowe w boxie
 13. No kolejny tydzień za nami. Udało mi się dorwać aparat więc zdjęcia troszkę lepsze. Panienki mają dwa tygodnie flo za sobą. Na akaczu zainstalowałem ringi bo strasznie się rozkłada na boki. AK i Kaboom mają po 80cm a serek 60 i trochę. Podlewam co 2-3 dni. Krzaki odrzucają dolne liście i bardzo fajne kwitna. I ostatnie zdjęcia z boxu bez lampy i zaraz po włączeniu lampy.
 14. Hej No i kolejny tydzień życia roślin zleciał. Parę postów wyżej chwaliłem się że fim wyszedł i widzę po 4 szczyty, sorry ciul że mnie Dziewczyny podrosły i teraz widać dokładnie jak jest, z miejsca cięcia mam 2,5 szczyty to znaczy dwa ładne odrosty i jeden taki malusi. . Ak mierzy już 80 Cheese jest najniższa i ma tylko 60 parę cm. No i Kaboom 75cm wysokości. Sorry za jakość zdjęć ale nie mam czym robić.. Panienki podlewane co trzy dni po 1,2L . Dzień tem. 26-28 i wilgotność. 40 Noc tem 21 a wilgotność około 50 parę.
 15. Siema w ten ostatni piątek roku . Panienki w ostatnim tygodniu były nie do opanowania, przełączając je miały 30cm dziś mierzą ponad 50cm. W tydzień 20cm przyrostu, haha miejsca mam jeszcze na góra trzy tygodnie jak w tym czasie nie wyhamuje to zostaje łamanie, wiazanie, krępowanie, normalnie hardcore. Pierwsze zdjęcie jest z 23,. drugie robiłem dziś rano. Z muszkami problemu już nie mam, odkąd kupiłem lepy, co było bardzo surrealistyczne jak na tydzień przed świętami wszyscy w szale zakupów choinek, lampek i wszelakich ozdób choinkowych i ja pośród nich pytam ekspedientkę. - przepraszam a na jakim dziale dostanę lepy na muchy i czy lepy są w całorocznej sprzedaży ? Koleżanki i Koledzy jest dobrze, lepy na muchy w naszym kraju są w całorocznej sprzedaży, ale jak pozbyłem się muszek to coś zaczęło mi zjadać liście, zaczyna się od małej plamki a kończy się dziurkami. Przegadałem liście od spodu ale nikogo nie zauważyłem, I ostatnie zdjęcia z boxu, widać na nich że szczyty robią się coraz bardziej jasniejsze są głodne, w niedzielę kończy się 5 tydzień to zostaną podlane nawozem, jak to biotabs sobie życzy.
×