Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

|CFL|66W| Noname skun


txh-1138

Recommended Posts

Zacznę od początku:

1. poprawne

2. rozpoznać odmianę nie, rozpoznać gatunek tak ale w Twoim przypadku i tak małym boxie to słabo... Czy auto to trzymaj je w fotoperiodzie 18/6 więcej niż 3 tygodnie, jak nic nie będzie się dziać to raczej nie auto :) 

3. facetów lepiej wyrzucić

4. jak masz możliwość balkonu to jedną w box drugą na balkon, tylko uważaj na sąsiadów :) 

5. przeważnie mija 14 dni od zmiany fotoperiodu

6. czytaj forum, w Twoim przypadku o treningu powinien wiedzieć wszystko 

7. wylotowy ma chodzić 24/h

 

Czemu nie zrobisz większego boxa ? W czymś takim to zbierzesz może z 3 gramy co i tak będzie sukcesem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

Czemu nie zrobisz większego boxa ? W czymś takim to zbierzesz może z 3 gramy co i tak będzie sukcesem

 

Ponieważ chciałem się najpierw nauczyć, ale mam lampę 150 hps philips son-t więc chyba w przyszłości tego boxa będę używał tylko na krótki weg, by flow robić już pod hps w namiocie.

 

Środkową roślinę wyrzuciłem a kolejny kłopot polega na tym że... z resztą sami zobaczcie:

IMG 4576

IMG 4575

IMG 4574

IMG 4573

 
Niestety wszystkie okazały się facetami, a nie mam teraz czasu zaczynać po raz kolejny ponieważ na przełomie Lipca i Sierpnia wyjeżdżam za granicę na ponad dwa tygodnie.
Dziękuję wszystkim za śledzenie, niestety tym razem nic z tego nie będzie, ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa i na pewno tu wrócę
 
 
Do moderatora mam prośbę o usunięcie tego tematu.

 

Admin: tematu nie kasuje, zostawiam dla potomności by nie zaglądali w nocy :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pocieszę Cię że nie mam lepiej.

Wczoraj byłem odwiedzić spot na którym ROSŁO 5 gratisowych AK regularnych.

Dlaczego ROSŁO?

3 roślinki z 5 coś zjadło nie pozostawiając śladu po nich

Pozostałe 2 wczoraj wyrwałem bo też jaja wywaliły na wierzch. Panom podziękujemy 

Czyli spot poszedł w pizdu. 

Też zamawiam jakieś auto  fem i tam wysadzę 

:puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+