Skocz do zawartości
nasiona marihuany w sklepie thc-thc

darmowe nasiona marihuany rozdawane na forum

Recommended Posts

Opublikowano

Całkiem duża. Ja jednak na swoim przykładzie radziłbym poczekać z LST i tylko podnieść lampy na rozsądną wysokość (14 cm).

Ty decydujesz. Możesz ewentualnie dać jakąś prowizoryczną szybkę od antyramy pod lampę to się nie spali jak przerośnie.

LST na małych krzaczkach ma to do siebie, że ciągną bardzo po ziemii i ważniejsze- główny top przerasta mniejsze zanim one się ukształtują w pełni.

Opublikowano

Prawdziwy potwór:) Ja bym sobie lst odpuścił masz miejsce a to jest automat, przestanń go stresować i zostaw w spokoju to coś będziesz z niego miał. Jak polecisz na regularu to się pobawisz w lst i inne rzeczy na auto przy takim oświetleniu nie ma co, ale to tylko moje skromne zdanie. W ostatni dzień przed wyjazdem podlej mocno tak żeby doszło do samego dołu i się nie martw roślina małą i oświetlenie też więc ani nie wyparuję tak szybko ani ona nie wypije.

Pozdro i z fartem do końca

Opublikowano

dzien 18, Jack sie ma chyba ok :D widac biale nitki przy maszcie... odrosty z dolnych partii dorownaly koronie. kolor soczysty, gleba lekko zeschnieta byla jak wrocilem ale nie ma tragedii, dostal 500ml wodzianki i do przodu. zastanawiam sie nad tymi liscmi przy glebie czy ich nie ciachnac, co Wy na to ? 

med_gallery_42819_1194_124250.jpgmed_gallery_42819_1194_755628.jpgmed_gallery_42819_1194_1302411.jpgmed_gallery_42819_1194_169453.jpgmed_gallery_42819_1194_514516.jpgmed_gallery_42819_1194_962248.jpgmed_gallery_42819_1194_667521.jpgmed_gallery_42819_1194_1453067.jpgmed_gallery_42819_1194_455675.jpgmed_gallery_42819_1194_1257802.jpg

Opublikowano

Moim zdaniem nie ciachaj ich o ile nic nie zasłaniają. U mnie pociąłem te na dole dlatego, że pożółkły z braku dostępu światła i zaczęły lekko brązowieć i się psuć a robiłem LST więc miały prawo się schować nisko.

 

Gość
This topic is now closed to further replies.

  • Wpisy na blogu

  • Nowe tematy

  • Nowe posty

    • 🌿 Aktualizacja — 21.10.2025   Po defolii i uzupełnieniu świeżej gleby — dziewczyny w świetnej formie 💚 To już trzecie podlewanie na pełnych 100% dawek BioBizz po 40 dniach microdosingu. Eksperyment z grill-stick LST działa — rośliny mają nisko prowadzone pędy i wyrównany baldachim.   Woda przygotowana na pH 6.2–6.4, temp. 21 °C, łączna objętość 6 L. --- 💧 Podlewanie – 21.10.2025 (100%, 6 L)   Nawóz Dawka (ml/L) Ilość (ml) Uwagi   Bio Bloom 3ml/l  18ml total  Bio Grow 2ml/l  12ml  total  Top Max 2ml/l  12ml total Bio Heaven 2ml/l  12ml total CalMag (Atami) 0.5ml/  3ml  total Missing Link (Bionova) 0.5ml/l  3ml total 💧 pH końcowe: 6.3 ± 0.1 🌡️ Temp. wody: 21 °C --- 🪴 Stan roślin (21.10)   Roślina Wysokość Status   🌸 Luna 32–33 cm po stretchu, stabilny baldachim, wachlarze szerokie 🔥 Bulma 43 cm najwięcej wygięć po LST, rozłożysta, w pełni kwitnienia 💥 Marvel 34 cm pierwsze trichomy – klar i początek cukrowych topów 🦏 Rhino 31 cm kompaktowa, łodygi masywne, kwiaty gęstnieją 🕊️ Phoenix 32 cm jeszcze brak preflowerów, koniec wege, Root Juice out 🌀 Noodle chwilowo poza namiotem eksperyment 12/12, obserwacja trwa --- 🌬️ Warunki   🌡️ Temp. dzienna: 24 °C   💧 RH: 55–58 %   💨 Cyrkulacja: aktywna, bez zalegania wilgoci   💡 Lampa: 100 % mocy   🪴 Spider Farma – tylko jako nawilżacz (5 L) --- 💬 Komentarz końcowy   > „Po trzecim 100% podlaniu dziewczyny wyrównały baldachim jak pod linijkę. Phoenix kończy wege, Marvel już błyszczy trichomami, a Bulma pokazuje, kto rządzi w boxie. Eksperyment z grill-stickami i 10% mikrodawek? Działa lepiej niż niejeden LST-kit z neta 😎💧🌱”
    • Siema👊 Pamiętacie tego krzaka co przyniosłem z balkonu na parę dni? To właśnie zobaczyłem że razem z nim przyniosłem mączniaka 😅 I na całe szczęście to już jest sam koniec uprawy bo do piątku będą ucięte bo w innym przypadku mógłbym narobić sobie problemów z tym szkodnikiem😅 Dlatego jeżeli chcecie robić takie rzeczy to dobrze jest jak taka roślina trafi na tydzień kwarantanny zanim dołączył do reszty. Ja ogólnie z uwagi na to że to końcówka to położyłem na to uj😜😁 Ale teraz po ścince będzie czekać mnie porządna dezynfekcja całego namiotu😁👍 co z resztą robię po każdej uprawie. A i już po suszeniu bubblegum dlatego że ruszyłem ja normalnie w pokoju i trochę szybciej wyschła. Wyszło z niej 109g plus 21g które już wcześniej z niej buchnełem😅 I teraz już wiem dlaczego nie spuchła tak dobrze. A spowodowała to Sherbet Queen która dostała jajec i przez to zapaliła inne rośliny, na całe szczęście w miarę szybko zareagowałem i ją usunąłem. I w niektórych topach jest nawet po parę pestek😅 i jestem ciekaw co z resztą ale wyglądają na bardziej spuchnięte choć pestki też na bank mają 🤬 
    • Witam w tym temacie chcę wam opisać jak dobrze można wykorzystać ziemię po poprzednich uprawach😅😀  dokładnie mówiąc to jak ją rewitalizować. Wszystkim uprawiającym rośliny w warunkach indor po uprawie zostaje ziemia i duża część osób po prostu się jej pozbywa z uwagi na to że albo nie wiedzą jak ją wykorzystać albo mają za dużo pieniędzy😅 A w naprawdę prosty sposób można odbudować jej zawartość w microorganizmy i inne potrzebne składniki. A więc moji drodzy na koniec każdego cyklu i tak przeważnie każdy z nas robi flusha i jeżeli używamy  nawozów mineralnych to zawsze zostają w glebie pozostałości po nich czyli tak zwane sole mineralne. Ale przy flushu część z nich wypłukujemy ale ja osobiście przelewam ja jeszcze preparatem o nazwie flashclean od firmy GHA a na Europę GHE to pozwala się pozbyć ich całkowicie bo takie sole wpływają później na pH gleby i mogą wiązać się z tym kłopoty.A następnie tak samo mamy znajomych którzy mają działki ogrodnicze a na nich mają kompostowniki i pewnie że można kupić w sklepach już gotowe worki. Ale po co jak można to zrobić przy praktycznie zerowych kosztach i takiego kompostu nie zastąpi żaden gotowy produkt. Ja mieszkam starą ziemię pół na pół z właśnie takim kompostem i można ją co prawda jeszcze wzbogacić o odchody dżdżownic czyli worm-humus ale to są już dodatkowe koszta bo worek 40l kosztuje około 100zł. I teraz zanim damy taki kompost należy go jeszcze przesiać z rzeczy które się tam mogą znajdować bo przecież ładujemy do kompostownika praktycznie wszystkie stałe rośliny,skoszona trawa i dużo innych rzeczy które zawierają łodygi ,patyki i tak dalej. Do tego zawszę znajdą się tam jakieś robaki i warto się tego pozbyć bo przecież nie potrzeba nam inwazji pancerników 😅 i oczywiście żartuje ponieważ jeżeli by nawet coś takiego rozeszło się po domu to w ciągu paru dni one i tak wzdychają. Jeżeli chcecie możecie również wzbogacić ja w nawozy i wspomagacze różnego rodzaju ale dla bezpieczeństwa waszych roślinek proponuje maxymalne zalać taka przygotowaną ziemię roztworem z połową zalecanej dawki. Dobrze ją wymieszać i zaczekać do przeschnięcia bo nie chcemy poddusić korzeni( przelać roślin). Jeżeli macie jakieś pytania to wiecie gdzie pisać 💪👍😀 VID_20251020_211331.mp4
    • Tą to typowy przykład wypuszczenia preflowerów 👍
    • Sprawdzałeś jej pH? I nie napisałeś jakich używasz nawozów ziemi i to takie wróżenie z fusów 😅 ale wygląda jak by była po lokowana i nie pobiera składników. Musisz trochę więcej opisać 
  • Gallery Statistics

    • Images
      65 tys.
    • Comments
      1.3 tys.
    • Albums
      1.9 tys.

    Latest Image
    Przez KushSensei,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+