Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 64W | Jack Herer


Recommended Posts

Duzo w temacie sie nie zmienilo, Jasiek ma ok 7 dni. odpoczywa ale cos troche jeden listek mu sie zmeczyl... od poczatku byl jakis '' dziwny ''. z jednego zdjecia widac jakby cos go objadlo ale to tylko zludzenie. ktos cos chce podpowiedziec, zjebac albo pozdrowic ;) ? sorka za jakosc ale wczoraj troche popilem i mi sie rece trzesa ;) a tak szczerze to dalej nie moge odzyskac aparatu i robie zdjecia sredniowiecznym telefonem. gallery_42819_1194_936454.jpggallery_42819_1194_186852.jpg

 

gallery_42819_1194_1027405.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli ziemiórki polecam Substral Polysect SL005 czy jakoś tak. Chemia ale miła Pani z ogrodniczego powiedziała, że można stosować nawet jak mamy małe roślinki bo ma jakieś atesty (powiedziała jakąś specjalistyczną nazwę ale nie pamiętam co i jak). Ja miałem problem z ziemiórkami i tym środkiem je zwalczyłem a miałem małe roślinki. Działa też na mszyce i inne szkodniki. Musisz sobie zobaczyć i poczytać. Nie jest drogi i dostaniesz w każdym ogrodniczym. Dodajesz z saszetki jakiś płyn do wody podlewasz i zabija wszystkie gówna co siedzą w ziemi. A na te latające specjalny żółty lep chyba ok 9zł też w każdym ogrodniczym. Ja w swoim boxie miałem też lep na zwykłe muchy i trochę tego nałapał.

  :puff:

 

EDIT:

 

TYLKO NAJPIERW ZIDENTYFIKUJ TE BESTIE 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+