Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Dzik ma rację! lepiej żeby brakowało jej czegoś niż miała za dużo...

i zgadzam się co do AsahiSL !! jeden , dwa razy pryśnij roślinę na wegu i tyle! i mała dawka 2ml na 2L wody. nie wiecej...

wiem to z autopsji i nawet w tym roku zmutowalem sobie rośline i nie wiem co z niej będzie... wygląda jak popalona/skręcona/zmarszczona

pozdro i zycze powodzenia!

:harvest: :harvest: :harvest:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a więc w piątek dostają azofoske rozpuszcoona w wodzie a w niedziele lub sobote gnojowice z pokrzyw i troche asahi i ukorzeniacz dokorzeńnie @ Smaczku mnie i koledze sie wydaje że widać gdzie nie gdzie białe włoski więc może juz nastałten czas.....@ Dziku dzięki za porade co do nawozów mineralnych masz racje ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam szanowne forum.

Sytuacja ma sie dobrze panny troche odskoczyly więc jestem dobrej myśli;)

Podano: EkoList i nawóz na bazie azotu fosforu i potasu w formie kuleczek nawozu pod krzaki;)

Foteczki;)

 Kolorku nabrał takiego łądnego ciemnego zielonego;)

nie widać nowych dziurek na listkach wiec pająki dają radę;)

Fd (21)

Fd (20)

Fd (19)

Fd (18)

Fd (17)

Fd (12)

Fd (13)

Fd (15)

Fd (16)

Fd (11)

Fd (10)

Fd (9)

Fd (8)

Fd (1)

Fd (2)

Fd (3)

Fd (4)

 Tu widać jak mój ziomek radzi sobie z pasożytami

DSC02675

 Pozdrawiam i zachęcam do komentowania;)
P.S myśle ze cos z tego może być;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

myślałem że oprysk zrobisz bo to był najlepszy pomysł,

kulki nawozowe (zależnie od pogody i rodzaju) mogą zadziałać nawet za 2tygodnie lub więcej.

 

takie niedobory, czyżby nawóz gołębi nie zadziałał? może powinien się uprzednio kompostować czy ocb?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema cos tam pod niektorymi chyba siada ph jak masz dolomit to podsyp. teraz ja do roslin zachodze codziennie bynajmniej na jeden spot ktory znajduje sie na suchym terenie i leje po 2l pod auto a pod sezonowke 10l bo tak pija ale moje juz duzo wieksze w ta pogode pieknie rosnie jeszcze noca u nas przeszla burza i znowu od rana upal i slonce a one tak lubia.Pozdro i farta B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+