Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Witam;)

               Cas na UP;)

                                          2 największe coś tam rosną ;)

 

Nawozów nie lałem.

    A więc problem taki że znajomy Grower po obejrzeniu roślin stwierdził ze rośliny są skarłowacone bynajmniej ta po lst największa ona ma strasznie małe listki a wiele sam nie wiem co i dlaczego może ktoś bardziej doświadczony podpowie;)

@ czy nie są zbyt małe jak na swój wiek? dzień +/-100

P

N

L

P

N

H1

H2

J

K

L

F

E

D

C

B2

B1

                Zachęcam do komentowania i udzielania pomocy;)
@Edit powtórka z lst byłą

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Według mnie podłoże którego używasz jest zbyt mało przepuszczalne. Do tego dochodzi podmokły. Konopie przesadzać się powinno do takiego samego podłoża w którym zaczęły rosnąć. Pewnie za małe dołki i nie przekopane z dolomitem.. Być może stajesz przy roślinie. Nie powinno się stawać pół metra od łodygi bo ugniatasz ziemię. Poddusza je i nie rozrastają się dostatecznie szybko. To wszystko i hamuje rozwój całej roślinie. Dodatkowo ma problem z przyswajaniem potrzebnych jej do rozwoju pierwiastków.

Wiatraki są rzeczywiście nie wielkie i wzrost nie buja się z całą możliwą mocą.

 

Na pocieszenie powiem ci że dopiero teraz powinny zacząć szybko rosnąć.

 

Kolejną sprawą jest że powinieneś dać im prawdziwego nawozu. Dla korzeni to jedna sprawa i azotu dla wzrostu. Widać że tego brakuje i że czym je karmisz jest gó**o warte :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dla korznie może ukorzeniacz? a co do reszty sam nie wiem inwestowac w nawozy raczej juz nie bede bo szykuje jakis projekt indoor chyyba ze na kwitnienie jakies pk.Teren nie jest podkmokly a ona rosnie jeszcze polmetra wyzej na takiej jakby usypoanbej skarpie i siadam dosyc blisko niej jak jestem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie dawaj potężnych dawek, normalna dawka wg zaleceń producenta,

maksymalnie 150% normalnej jednorazowo,

nadmiar jest gorszy niż niedobór,

nadmiar nawozu odkłada się i szkodzi tobie i roślinie, normalne dawki zostaną normalnie wykorzystane

 

Mam jeszcze jedną sprawę. Nie obrażaj się na nawozy mineralne, przynajmniej kiedy roślina cierpi niedobory. To tak jakby człowiekowi cierpiącemu na awitaminozę bronił byś dostępu do witamin.

Jeśli decydujesz się na organiczny life style - najpierw zrezygnuj z normalnego jedzenia i kupuj produkty ekologiczne, zrezygnuj z papierosów bo tytoń też masz na nawozach mineralnych. Dopiero wtedy uprawa organiczna ma sens.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+