Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Pineapple Chunk, Confidencial Medicine (Niedokończony)


Dresik_

Recommended Posts

:big-joint:WITAM W UP´IE      :big-joint:

Dzien!

Temperatura 26-29 
Wilgotnosc 40%
 
Noc!
Temperatura 18-20

Wilgotnosc 55% 

 

Pineapple Chunk (VEG - 31/ FLO - 27)- SEEDBANK BARNEY´S FARM

 

Pineapple Chunk

 

Pineapple Chunk

 

Pineapple Chunk

 

Pineapple Chunk

 

Confidencial Medicine (VEG - 24 / FLO - 27)- SEEDBANK THE KUSH BROTHERS

 
 

Confidencial Medicine

 

Confidencial Medicine

 

Confidencial Medicine

 

Confidencial Medicine

 

Confidencial Medicine

 

Co? i Jak?

Pineapple Chunk - litr wody zmieszany z 4ml Bio Grow, 5ml BioHeaven, 4ml Bio Bloom oraz 4ml Top Max + robione sa opryski co 2 dni (Alg A Mic).

 

Confidencial Medicine - litr wody zmieszany z 4ml Bio Grow,  5ml Bio Heaven, 4ml Bio Bloom oraz 4ml Top Max + robione sa opryski co 2 dni (Alg A Mic).

 

Pytania:

1) Po sprawdzaniu dzien w dzien mojej hermy jak polecal ´SmakMaroca´! Oznaczam ze raczej nie wypuszcza juz wiecej jaj wiec wydaje mi sie ze jest git.. ale pytanie jest odnosnie tego czy moja herma przypadkowo moze zaplodnic mi moja druga roslinke ?

2) Chcialbym ogolnie sprobowac moich roslinek poniewaz 2 Maja wyjezdzam do pracy na Menorce a roslinki przejmuje ziomek wiec czy jest jakis szybki sposob na sprobowanie ? Ugotowac, przypalic jeden chuk wiec jestem otwarty na wszystkie sposoby !

 

 

Opinie i wszelkie uwagi potraktuje bardzo odpowiedzialnie!      :blant:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Siema. Co do próbowania to jak wyżej. Nawet topy ci się nie rozwinęły. Nie klepnie pewnie nawet. A co do tych nawozów, niby BIO, ale polecam czasami lać samą wodę z wyregulowanym PH. Na tym forum znajdziesz parę GrowLogów, w których biobizz, nie pomógł, a wręcz przeciwnie. Łatwo zablokować nim azot. Trzeba stosować go z głową. Ja dostałem nauczkę  B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+