Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Pineapple Chunk, Confidencial Medicine (Niedokończony)


Dresik_

Recommended Posts

:big-joint:WITAM W MALYM UP´IE   :big-joint:

Dzien!

Temperatura 26-29 
Wilgotnosc 70%
 
Noc!
Temperatura 18-20

Wilgotnosc 50% 

 

Pineapple Chunk - SEEDBANK BARNEY´S FARM

 

Pineapple Chunk

 

Pineapple Chunk

 

Confidencial Medicine - SEEDBANK THE KUSH BROTHERS

 

Confidencial Medicine

 

2 x Red Diesel - SEEDBANK BARNEY´S FARM - (wczoraj trafily do ziemi)

 

 

2 x Red Diesel , Confidencial Medicine, Pineapple Chunk

Nawozy:

Pineapple Chunk - w pierwszym tygodniu dostal 4ml RootJuice oraz 2ml Bio Heaven na 1litr wody, a w dzisiejszym dniu (drugi tydzien dostal 2ml Bio Grow oraz 2ml BioHeaven :) (stosuje sie do zalecen producenta)

 

Confidencial Medicine - w pierwszym tygodniu dostal 4ml Root Juice oraz 2ml Bio Heaven oraz 1ml Bio Grow (tak na sprawdzenie gdzies sie doczytalem ze Bio Grow od pierwszego tygodnia w mniejszej dawce moze spowodowac szybszy przyrost roslinki)

 

2 x Red Diesel - w pierwszym tygodniu sama woda z wyregulowanym pH (6,5)

 
Pytania:
1 ) W kalkulatorze lumenow wyliczylo mi ze na moja powierzchnie namiotu potrzebuje 18000 lumenow a wiec stosujac sie do tabeli: 
 

HPS Light Distance Chart

 

wychodzi mi na 10 centymetrow od szczytu mojej roslinki wiec obnizylem lampe do 15 centymetrow i temperatura skoczyla do 30,4 C i jest to 5cm wyzej niz powinno zostac podwieszone. Co w takim przypadku moge zrobic? Zrobic jakas szybke? Podwiesic lampe na wieksza odleglosc ? 
2 ) Czy moje roslinki pod wzgledem czasu sadzenia beda bardzo sie roznily rozmiarem, wielkoscia czy moze i takze zejda mniej wiecej do tego samego etapu rozwijania sie ?
3 ) Widze po bokach w doniczce Pineapple Chunk rozwijajace sie korzonki czy nie przypadkiem powinienem juz przesadzic do docelowej doniczki moja roslinke? 
 
 
Opinie i wszelkie uwagi potraktuje bardzo odpowiedzialnie! :blant:
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki wielkie za szybka odpowiedz ´Anonymous´ !

 

Ale niestety ze jestem swiezak to dreczy mnie mnostwo pytan dotyczacych uprawy  :mur:

A przedewszystkim:

 

1 ) Moj namiot ma wysokosc 140 cm, odjac 30 cm od najwyzszego podwieszenia lampy oraz doniczek 23cm.

    (30+23=53  140-53=87) A wiec mam doslownie 87 cm na moje roslinki! Chce zdecydowac sie na jakis trening ale niewiem ktory bedzie najbardziej odpowiedni na moja powierzchnie boxa? LST ? SCRoG? Jakies bardziej powazne bo ktore wymienile zadaja najmniej stresu roslinka  :zen:

2 ) Po przesadzeniu w docelowe donice (10 litrowe jak mi poradzono) mam podlac roslinki nawozem/woda? Zostawic na troche suszy czy jak? 

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

:big-joint:WITAM W UP´IE  :big-joint:

Dzien!

Temperatura 26-29 
Wilgotnosc 70%
 
Noc!
Temperatura 18-20

Wilgotnosc 85% 

 

Pineapple Chunk (DZIEN 21)- SEEDBANK BARNEY´S FARM

 

Pineapple Chunk

 

Pineapple Chunk

 

Pineapple Chunk

 

Confidencial Medicine (DZIEN 14)- SEEDBANK THE KUSH BROTHERS

 

Confidencial Medicine

 

Confidencial Medicine

 
Sloneczko  :zajebiscie:
 

razem :)

   

Co? i Jak?

Pineapple Chunk - 2 dni temu dostal papu - litr wody zmieszany z 2ml Bio Grow oraz 2ml BioHeaven  :) (od tego tygodnia 2ml Bio Grow, 1ml Bio Bloom, 2ml Bio Heaven, 1ml Alg A Mic oraz 1ml Top Max)

 

Confidencial Medicine - dwa dni temu dostal 2ml Root Juice, 2ml Bio Heaven oraz 2ml Bio Grow 

 

2 x Red Diesel - no i ku*wa znowu problem... sama woda z wyregulowanym pH (6,5 - 6,8), a roslinki mi uschly  :mur: ! (wyszly na powierzchnie ale po dniu zwiedly na amen, a kielek po sprawdzeniu zrobil sie ciemno brazowy.. co moglo byc przyczyna ? papierowe kubki z ktorych woda nie schodzila? co o tym myslicie ?)

 

Opinie i wszelkie uwagi potraktuje bardzo odpowiedzialnie!  :blant:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+