Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Think Dirrefent x AK47, Chees XXL, Road Runner 2, AK47 x LowRider 2


Recommended Posts

Może i tak. Jak mówiłem wcześniej nie znam się. Warto zakładać GrowLogi, żeby poznać opinię innych bardziej doświadczonych growerów. Gdybyś mi nie powiedział o tym azocie byłbym przekonany że jest ok.

Przy kolejnej uprawie myślę, że nie popełnię takich błędów.

Nazbieram sianka i kupię cały zestaw BioTabs. A i roślinki zamienie na sezonówki i będę miał porównanie z Auto.

Co do tego TD#2 liczę na to że będzie przynajmniej jak siostra TD#1  :ganja:

Co by nie było jestem zadowolony z roślinek. Mówcie co chcecie. Dużo frajdy sprawia uprawa. Chyba więcej niż samo palenie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema!

Lecimy z kolejnym UP'em.

Roślinki rosną jak rosły. Z dnia na dzień są coraz większe, no i chyba powoli zaczyna robić się jesień w boxie. Na TD #1 widać jak te największe liście zaczynają powoli robić się żółte. U RoadRunner'a występuje to samo zjawisko. A AK47 x LowRider 2 poczuł ostrze nożyczek.

Teraz fotki 

TD #1

gallery_42427_1124_255314.jpg

gallery_42427_1124_1723753.jpg

TD #2

gallery_42427_1124_2489870.jpg

gallery_42427_1124_2156372.jpg

gallery_42427_1124_702331.jpg

SER XXL

gallery_42427_1124_94501.jpg

gallery_42427_1124_2019848.jpg

RoadRunner

gallery_42427_1124_2568063.jpg

gallery_42427_1124_2009779.jpg

 

No i na koniec AK47

gallery_42427_1124_1555181.jpg

gallery_42427_1124_326562.jpg

 

Kałaszek jest słabo zbity ale mocno oblany żywicą.

Zapach to Las Sosnowy z nutką cytrusa, jednak gdy się go pali w powietrzu czuć Haszowy aromat.

Smak na początku nie powalał ale po kilku dniach curingu oceniam go na dobre 7/10.

Moc. Hymmm.. Jak dla mnie była dobra choć jeszcze czułem lekki niedosyt paląc jointa... Jednak gdy po zapaleniu wróciło się przed komputer lub TV lub robić coś innego, palenie pokazywało co potrafi. -Wgniatało w fotel na dobrą chwilę. Jak ja to mówię faza czasówka z zapalnikiem zegarowym :D Jednak gdy to 'pierdolnięcie' ustawało, faza robiła się energetyzująca, aż chciało się coś zrobić.

Wiem, że trochę za wcześnie była to kosa ale i tak jestem zadowolony chociaż już prawie nic z AK nie zostało.

Wagi nie podam bo nie mam czym zważyć ale no oko było z 5 może 7 gram.

 

Pozdrawiam!  :zen:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tasman: Na zdjęciu nie wiadać tego ale TD#1 ma już trochę żółte największe wiatrakowe. Dlaczego tylko ziemię i wodę?

Rośliny potrzebują różnych wspomagaczy. To, że moje są poblokowane to wiem, ale to mój pierwszy grow i będę pamiętał na przyszłość żeby uważać z nawozami. Teraz już chyba trzeci raz dostały samą wodę i chyba flusch jeszcze poleci na dniach. A te plamy na liściach to blizny z przeszłości. Był o tym temat w SZPITALU. Problem ustąpił ale te plamy co już się pojawiły zostały. Są tylko na tych starych liściach. Nowe są wporzątku.

Dzięki Panowie  :wodna:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Następnym razem kupie coś porządnego :D Jak mówiłem wcześniej chciałbym wypróbować BioTabsy :D Atami widzę, że też ma zestawy w przystępnej cenie :D Będziemy myśleć. Nie ma co planować  :puff:

Piona!  :elo:

 

 

EDIT!!!

Uwaga Uwaga!!! Mam Ważny komunikat!

Na TD #1 pojawiły się bursztyny! Jest ich około 20%

A mówiłem, że jesień idzie bo liście żółte się robią  :trawka:

W związku z tym mam pytanie. Ile % Bursztynów powinna mieć konopia, żebym mógł ściąć? Wiem że to zależy ode mnie bo niektórzy lubią ciąć gdy są mleczne itp. Ale jak już wcześniej mówiłem lubię gdy mnie wgniata w fotel :D  Ale ile % bursztynów powinna mieć żeby było kopyto i żeby nie przedobrzyć.

Kiedyś słyszałem, że za długo też nie należy trzymać konopii  bo później THC zamienia się chyba CBD czy CBN coś takiego.

 

Wieczorem wrzucę pseudo macro vol.3 jeśli się uda zrobić dobre foty :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+