Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W | Exodus Cheese, Royal Haze Automatic, Cheese Automatic


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Taki maly Up 

Zdjecia zrobilem pod lampa i w boxie bo jeszcze nie czas zeby podlac corki druga sprawa udalo mi sie przeslac tylko 3 zdjecia bo reszta miala za duzy rozmiar

gallery_42374_995_1383446.jpg

gallery_42374_995_3993880.jpggallery_42374_995_1176922.jpg    

 

I na koniec mam do was pytanie bo dzisiaj sie sprzeczałem troche ze znajomym a nawet byl maly zakladzik o flaske a wiec moje pytanie to :

 

-Ile rosnie outdoor?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lepiej późny up niż wcale :P

Co do zmniejszania zdjęć: paint->narzędzia główne->zmień rozmiar-> zaznaczyć okienko "wartość procentowa" potem w oknie "w pionie/w poziomie" dajesz 60% i powinno być ok ;) (z moich doświadczeń- nie ma problemów ze zdjęciami poniżej 3MB)

 

a outdoor: zależy od odmiany ;) pełnosezonówka sama w sobie rośnie różnie, o ile pamiętam róznica może wynosić aż 3 tyg między poszczególnymi odmianami. No a jak wrzucisz na out auto to -jak to auto- będziesz miał plon tak samo szybko jak w indoorze :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ile dni mają twoje planty? 

 

dobra policzyłem sobie... wychodzi na to ze maja 67 dni twoje planty ... to powiem Ci ze jak pod tą lampą tą wyglądaja gorzej niz moje na zarowce LED 32W i dwóch CFLkach :( 

ale nie martw sie czlowiek uczy sie na bledach i nastepnym razem bedzie miod malina :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+