Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Noname


Recommended Posts

Siema!
Piękne rośliny! 40dni wega robi swoje.

Żeby nie było za kolorowo, przyczepie się do tego jak prowadzisz GrowLoga.

Przez chwile było spoko były duże fotki opisy a później link do galerii i tyle w temacie.

Jakbyś mógł to staraj się wkleić jakieś porządne zdjęcie do tego kilka słów o panującej sytuacji i GrowLog od razu stanie się przyjemniejszy i lepiej będzie się go oglądało.

A po za tym kozak drzewka. 

Kiedy planujesz  :harvest:  ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema!

Piękne rośliny! 40dni wega robi swoje.

Żeby nie było za kolorowo, przyczepie się do tego jak prowadzisz GrowLoga.

Już od samego początku prowadzisz go od niechcenia. Po prostu z dupy. żadnych porządnych opisów, nie wklejasz fotek tylko jebniesz linkiem i cieszcie się. Jakość fotek też nie powala. Jakbyś mógł to staraj się wkleić jakieś porządne zdjęcie do tego kilka słów o panującej sytuacji i GrowLog od razu stanie się przyjemniejszy i lepiej będzie się go oglądało.

A po za tym kozak drzewka. 

Kiedy planujesz  :harvest:  ?

Dziekuję za wypowiedź ale od początku nie było za dużo aktywności na moim growlogu i nie widziałem za dużo zainteresowania więc chciałem tylko dokończyć co zacząłem... Otóż aktualnie kwiaty są w ciemności od wczoraj i zostaną tak do soboty gdzie nastąpi harvest. Zakończę ich życie w siedemdziesiąty dzień flo. Na swoje usprawiedliwienie chciałbym dodać że używam wersji mobilnej... Także nie mam za bardzo opcji dodać lepszych zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dawaj UP'a ze ścinki z dużymi porządnymi fotami  :big-joint:

Ja też dodawałem z wersji mobilnej foty i prosiłem admina w poście żeby je powiększył, bo innej opcji nie miałem. Zrób tak samo, nie będzie problemu. Wpadnij do mnie zobaczysz jak to wyglądało. 

Na forum wydaje się, że jest słaba publika, ale ludzi wchodzi sporo tylko komentują nieliczni. Wystarczy patrzeć na wyświetlenia a nie komentarze.  Zresztą nie prowadzimy pamiętników dla wyświetleń i sławy :D 

Ale krzuny konkret ci porosły  :planty:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+