Skocz do zawartości
thc-thc

darmowe nasiona marihuany


Macky

Recommended Posts

Gość masakrator

Co znaczy nasionko jest do dupy ? I co to za naturalna selekcja ,co ona niby selekcjonuje ?

Jesli nasiona sa kielkowane bezposrednio w ziemi to skorupka schodzi ,jesli kielki sa sadzone i zakopane plytko wychodzi czesto ze skorupa ponad ziemie .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tzn. genetyka.Sorry powinienem sprecyzować , chodzi rzecz jasna o rośline która w tym sionku jest :) mój błąd ;)

Co selekcjonuje ? Stary to nie ja wymyśliłem.To jest odwieczne prawo natury.Słaby organizm mający problemy od początku , wcześniej czy później zdechnie-w tym przypadku jeżeli sionko jest ujowe to niedość , że ze skorupką sobie nie poradzi to może mieć problem z puszczeniem kiełka.Nie jest to zasadą ,ale u mnie się sprawdza od zawsze.Nigdy nie pomagałem nasionku zdjąc skorupki , jeśli roślina sobie już z tym nie radziła tzn. była do dupy.

A selekcja oddziela słabsze od mocnych.Dobre geny sionka i nie ma problemów a jeśli sionko jest kulawe do od początku będzie źle.Od kiełka zaczynając.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość masakrator

To tak jak by powiedziec ze dziecko po cesarskim cieciu jest gorsze od dziecka naturalnie urodzonego :D

Chodzi o to ze jak sadzisz kielki plytko to latwiej roslinie wypchac cale nasonko z ziemia do gory niz wrosnac w ziemie .

Masz swoje zdanie i szanuje to .

Jesli uwazasz ze nasionko ktore wyjdzie ze skorupka ponad ziemie jest genatycznie gorsze od tego co samo ja zrzucilo to sie mylisz .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie rozumiemy się cały czas.Nie chodzi mi o to.

 

Uwazam ze 0,5 mm to stanowczo za plytko na sadzenie , lepiej glebiej i ubic ziemie ,  jak chcemy aby skorupka nasionka sama zeszla .

Napisałeś , że 0,5 cm to za płytko i lepiej ubić ziemie bo inaczej skorupka nie zejdzie.Ja nigdy ziemi nie ubijam , wsadzam na ok.0,5 cm i roślina wyłaniając się z ziemi zrzuca skorupę,a jeżeli nie od razu to po kilku godzinach.

 

A naturalną selekcję prównywać do porodu naturalnego czy cesarki ? Można , tyle że to nie ma sensu.Bo sorry poród kobiety a kiełkowanie nasionka jest troche innym procesem.No chyba , że rozmnażamy się przez pączkowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość masakrator

Jakie masz doswiadczenie w sadzeniu nasion  i kielkowaniu ?  ,wysadziles kiedys wiecej niz kilkanascie  szt ? Czesto wysadzalem na rozne testy nawet po pol tysiaca szt na raz i od wielu lat wysadzam testowo setki nasion kazdej odmiany .

Mam ci jakos to udowodnic ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:Facepalm: Widze , że siła argumentu zaczyna schodzić na argument siły. Nie mam czasu bawić się w Holmes'a.

To jest moja opinia wzięta z mojego doświadczenia.Na tym polega demokracja.Nikt nikogo na siłe przekonywać nie musi to nie Korea Płn.

Jakie mam doświadczenie ? Dla mnie wystarczy :) Cieszę się bardzo , że naraz sadziłeś pół tysiąca szt., tylko jak to się ma do mojego zdania ? hm.......I nic nie musisz nikomu udowadniać a napewno nie mnie.Ja ci tylko mówie/piszę jak ja robię a ty mi na siłę wciskasz swoje......Od tego jest forum , żeby dzielić się opiniami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość masakrator

Nie prawda , napisalem chyba jasno - Uwazam ze 5 milimetrow to za plytko - i jak to ma sie do wciskania komus swojego .

Napisalem tez ze masz swoje zdanie i szanuje to . Pokaz gdzie ci cos wciskam ?

Pytam jasno jakie masz doswiadczenie w sadzeniu nasion , ile ich wysadziles , jakie ,jaka metoda , bo to jest wazne , jak nie bardzo wazne .

A ma sie to tak ze ktos kto wysadza testowo od wielu lat nasiona w duzych ilosciach ma doswiadczenie a osoba co wysadza kilka szt moze miec tylko szczesce .

A slowem udowodnic chodzilo mi ze wysadze 200 szt tej samej odmiany i 100 posadze na 5 milimetrow a 100 np na 1 cm , robiles taki test ? jestes ciekawy jak wyjdzie?

Edit : W Korea Płn. moga  chociaz legalnie jarac trawke bo jest zalegalizowana i wszedzie rosnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+