Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 88W / LED 46W | White Russian AF


Recommended Posts

Mam tak samo wlasnie jak ty Skorp... małe mieszkanie i dlatego mój box stoi w szafie. Trudno przez to regulować temp bo nie mam za bardzo jak ciepłego powietrza wyprowadzić na zewnątrz -dlatego też zapadła decyzja na ledy.

Moja narzeczone tez tolerancyjna na szczescie i córa też niedopytuje więc bajka :) ale jak przychodza znajomi to odrazu wyczuwaja zapach niestety...

Powodzenia :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie bart85 i dlatego szacuneczek dla garażowców.Którzy mimo wiatru w oczy prą do przodu jak muły :)

 

To tak jak by wybrać się na rajd po bezdrożach polonezem (stary polski samochód-tak w roli wyjaśnienia dla młodszych użytkowników ;) ) i powoli , ciężko po drodze , ale mimo wszystko jedzie się dalej do przodu.

 

Owszem było by łatwiej się przesiąść do WRC i dojechać w 10min.

Tylko nie każdego stać na WRC i po drodze ucieka cała zabawa ;)

 

Brakuje mi czasów gdzie na forum było więcej takich jak my.....teraz większość idzie na wypasie , wszystko co najlepsze jest kupowane....ale mi nie o to chodzi....mam zdecydowanie o wiele ważniejsze wydatki i priorytety a to jest takie małe i jedno z kilku hobby , jak by nie było.

Owszem lubie sobie czasem po robocie wyjść z koleżką przypalić lolka , później wieczorkiem usiąść w fotelu i releksując się looknąć na dobry film.Ale czasy gdy jarało się dzień w dzień mineły bezpowrotnie...nie te czasy , nie te lata i nie ten rozum ;)

 

Frajda , że coś się zrobi samemu z tym co się ma do dyspozycji jest najważniejsza.

 

Dobrze że przedzielona, a ta cfl nie lepiej poziomo ? 

To jest tzw. przejściówka.Czekam jak dotrze 65w 5500k i wtedy pomyśle nad zmianą położenia ;)

Chociaż nie wiem czy ją "upcham" na poziom bo sporo miejsca zajmują LEDy , które są po skosie z obu stron.

Ale zobacze , coś wykombinuję :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+