Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | AK47 Auto


Kolesio

Recommended Posts

Niska temperatura spowalnia rozwój. Ale krótkotrwała niska temperatura spowodowała stres niezauważalny. Piszemy tutaj o glebie która była zimna i czuć gołą ręką zimno. Także nie ma co się tym przejmować :)

 

 

autoflowers ktore sa znacznie latwiejsze w uprawie

A w czym łatwiejsze ? Ja uważam że wręcz przeciwnie, poza tym nie lubię auto i ciężko mi dojrzeć jakikolwiek ich plus ;)

 

 

A jezeli chodzi o rozwoj to nie sa za slabo rozwiniete jak na 7 dzien ?

Przez pierwsze dwa tygodnie roślina skupia się na rozbudowie masy korzeniowej, także nie ma co podziwiać liści :)

Oczywiście im lepsze warunki tym szybciej te procesy zachodzą ;) Jest dobrze.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 Chyba jak masz za male doniczki :) Nigdy nie slyszalem zeby ktos mierzyl temp ziemi :) To nie jest HYDRO .  A pozatym to jest pierwszy grow tego kolesia i do tego ma autoflowers ktore sa znacznie latwiejsze w uprawie , takze po co chcecie tak mieszac temu chlopakowi w glowie ? 

Narazie jedynym który próbuje mieszać w głowie jesteś Ty.

Temp. ziemi ma znaczenie , jeśli uważasz że nie , to spróbuj rozgrzaną ziemię z donicy w boxie gdzie temp. sięga 30st. lub powyżej podlać nawet odstaną wodą.Wtedy zobaczysz co się stanie z rośliną a przede wszystkim z korzeniami.

Druga sprawa , że konopie z autofloweringiem wcale nie są łatwiejsze w uprawie (już mogę coś na ten temat powiedzieć ;) ) , jak coś konkretnie spieprzysz to masz po ptokach.

Jako obeznany w temacie powinieneś wiedzieć , że AK47 to auto-poza tym jest opisane w temacie ;)

Ba, nawet nie wiesz , że nawozy Bio nie wymagają flusha....ponieważ spora ich część jest produkowana na bazie alg i jest bardzo dobrze absorbowalna.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niska temperatura spowalnia rozwój. Ale krótkotrwała niska temperatura spowodowała stres niezauważalny. Piszemy tutaj o glebie która była zimna i czuć gołą ręką zimno. Także nie ma co się tym przejmować :)

 

A w czym łatwiejsze ? Ja uważam że wręcz przeciwnie, poza tym nie lubię auto i ciężko mi dojrzeć jakikolwiek ich plus ;)

 

Przez pierwsze dwa tygodnie roślina skupia się na rozbudowie masy korzeniowej, także nie ma co podziwiać liści :)

Oczywiście im lepsze warunki tym szybciej te procesy zachodzą ;) Jest dobrze.

Uwazam ze sa latwiejsze bo nie trzeba zmieniac swiatel , pozatym to jest tylko pomiedzy 60 - 70 dni i juz gotowe . OK minus ze jedyna forma terningu jest LST . Osobiscie nie lubie autoflowers bo jest tam za duzo CBD i high jest dosyc krotki . 

 

 , że AK47 to auto-poza tym jest opisane w temacie ;)

Ba, nawet nie wiesz , że nawozy Bio nie wymagają flusha....ponieważ spora ich część jest produkowana na bazie alg i jest bardzo dobrze absorbowalna.

  Nie bede karmic trola ...nie sie cieszy swoja ,,wiedza"  :Facepalm:  :D

  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z tego co widzę to temp. ziemi powinna być ok bo

masz dużą izolację od podłoża i sama lampa grzeje

temperaturę w nocy podniósł bym o 2 st- ale to może nieistotny detal

 

na początku zawsze tak powoli startują więc się nie przejmuj bo wyglądają w porządku

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich.

Obawiam sie ze z jedna roslinka jest cos nie tak ma szare podbarwienia na listkach i jest o wiele mniejsza niz pozostale, wyglada na to ze zatrzymala sie w rozwoju :( moze sionko bylo slabe, niemam pojecia. Moze jest ktos w stanie stwierdzic.

Z gory dzieki pozdrawiam.

IMG 3484

IMG 3490

IMG 3487

IMG 3436

IMG 3491

 
Te wygladaja zdrowo :)
 

IMG 3489

IMG 3488

IMG 3486

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+