Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Piątkowe Degustacje Marihuany: Diesel


Recommended Posts

Diesel_4_blog_full.jpg

 

KOMENTARZ DOT. ANALIZY FIZYCZNEJ: Topy tej odmiany mają niesamowitą strukturę, wszystkie są ogromne i pełne błyszczących trichomów. Łatwo łamliwe po 8 tygodniach utwardzania, chodź pozostawiają lekką kleistość na palcach. Oglądane pod mikroskopem, trichomy mają bardzo małe łodygi, ale są olbrzymie, bulwiaste i w bursztynowym kolorze. Torebka 10/10 ma doskonały wygląd. Wygląda fantastycznie, ale smakuje jeszcze lepiej.
 
KOMENTARZE PO WYPRÓBOWANIU: Przetestowaliśmy ten szczep używając TY Roor, parownika HerbalAire oraz w joincie, ale okazał się najbardziej skuteczny gdy został odparowany. Dym / para niezwykle gęste, nawet gdy odparowuje się w niskiej temperaturze, uderza płuca wybuchem, który daje posmak oleju napędowego, a następnie pyszny smak limonki przy wydechu. Działanie tego szczepu jest bardzo trwałe, daje potężny haj w głowie i rozprężenie ciała, przy którym mimo wszystko jesteś w stanie pracować, ale może również zapewnić pełen knock out, jeśli tego potrzebujesz.
 
UWAGI KOŃCOWE: Ponieważ cierpią na ostre ataki paniki, może okazać się trudne znalezienie odmiany, która ich nie spotęguje, ponieważ niektóre odmiany o wysokiej zawartości THC to robią. Dlatego uwielbiam tę odmianę; posiada umiarkowanie wysoką zawartość THC (12 -16%), ale nie spowodowało moich ataków paniki, wręcz przeciwnie, podczas testowania tej odmiany miałem ich mniej niż przez wiele ostatnich lat. Dlatego uważam, że może mieć wysoką zawartość CBD. Odmiana ta może dać takiego kopa, że zapadniesz w sen, ale można też palić ją przez cały dzień z umiarem i wykonywać pracę (cecha bardzo rzadka wśród odmian o wysokiej klasy THC). Osobiście odmiana ta strasznie mi się spodobała i stosować ją będę w najbliższych latach. Jest dobra na wszystko, nie można prosić o więcej. Dzięki Dinafem za tę autentyczną reprezentację NYCD.
 
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+