Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Diesel, White Widow (Niedokończony)


paszczaty

Recommended Posts

Witam!

 

Rozpoczynam growlog po jednym nieudanym grow, kupiłem wcześniej pestki auto jack z taniesianie.pl i po 2 miesiącach planty mają po 10cm więc nie zakładałem loga nawet... W tym samym czasie  zasadziłem random regular, który już powoli zaczyna kwitnąć (na szczęscie wygląda na fema) - ok. 1,5 miesiąca był 24/0 pod CFL-kami 6600lm, potem przełączony na hpsa 18/6.

Niedługo wstawie wszystkie zdjęcia.

 

Więc teraz pora na najświeższe automaty:

Pestki 3x Diesel AF od Hemp Brothers + 1x White Widow AF jako gratis (dwa diesle posadzone tydzień temu, pozostałe 2 pestki obecnie kiełkują).

Naświetlenie HPS 150W fotoperiod od początku 18/6

Ziemia uniwersalna pH 5,5-6,5

Donice po butelkach 5l

Nawozy Biohumus na weg i Biobizz Biobloom na flo

Box 50/50/100 (szerokość/długość/wysokość)

Trening scrog

Wentylacja 2x wtłaczające 8cm komputerowe i 1 wytłaczający 12cm komputerowy.

 

Niedługo wstawie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Też już rozważałem taką opcję, jeszcze trzecia opcja nad jaką myślałem to zrobić fotoperiod 12/1.

 

Warunki klimatyczne temp. ok 18-19 noc/28-30 dzień , wilgotność noc ok 78%/dzień 60%

 

To tak Box:

 

Box

 

Siatka założona poglądowo, jeszcze będzie miała powiększane otwory bo dopiero co kupiona i założona.

Książki, ponieważ jest tam w box ten regular, który już trochę wyrósl i musiałem te nowe podnieść bliżej lampy, wydaje mi się, że troche je wyciągnęło w pierwszych dniach.

Doniczki w reklamówkach, żeby światło nie dostawało się do korzeni.

 

Tutaj 2 diesle w 8 dniu (póki co podlane 2 razy wodą i od 10 dnia leci biohumus)

2

1

 

 

Random regular (ok 70 dzień nie jestem pewien), jest trochę powyginany bo robiłem mu LST. Wczoraj już zacząłem podlewać biobizzem na flo.

random (1)

random (2)

random (3)

random (4)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrobił bym tak samo jak Harnaś mówi bo i tak szalu nie bedzie. Ale jak był przez poltora miecha naswietlany 24/0 to sie nie dziwie ze to tak wyglada. Roslina potrzebuje odpoczynku :) w naturalnych warunkach slonce nie swieci 24h, a indoor to jest zabawa w ktorej starasz sie odwzorowac jak najbardziej roslinie naturalne warunki. Moje skromne zdanie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poczekam aż się rozpogodzi i pomyśle nad tym outem lub 12/1 fotoperiod walne(może wypowie się ktoś kto testował taki system, ja myśle czy nie przetestować i właśnie od samego początku do końca taki fp zrobić). Był pod 24/0 tylko dlatego, ze box znajdowal sie w nieogrzewaym pomieszczeniu (a w zimie zimno, bez światła temp robiła się nawet 7-8 stopni). Zresztą on i tak jest eksperymentalny więc jakoś się nie przejmuje zbytnio =] to był test poprostu.

 

Zauważyłem, że jak się troche nagrzeje obecnie box to spada wilgotność do 30-40%, więc od dzisiaj wkładam do boxa mokre ręczniki.

 

Już kolejny diesel prawie wykiełkował, ww również na wacie. Prawdopodobnie będę robił testy po świętach, 2 planty potraktuje tym: http://powderfeeding.pl/pl/19-short-flowering-1kg-torba.html - z tym ze pojedyncze saszetki kupie.

A 2 pozostałe BioTabs.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+