Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Diesel, White Widow (Niedokończony)


paszczaty

Recommended Posts

Przyznam się, że nie mam ph mierza ale sprawdzam ph domowym sposobem. Lekko przykwaszona ziemia była rzeczywiście, teraz zaczynam podlewać gazowaną mineralną z netto żeby trochę zwiększyć ph. Najstarsze Diesle dostały mocną dawkę nawozu NPK teraz co myślę równiez może poprawić ich stan. Do boxa włożyłem szklanki z wodą (lepsza wilgotność). Tego 13-dniowego Diesla przesadziłem do donicy 12L.Słabe zdjęcia w boxie (wiem śmieszne sCrog wygląda :D - ale jeszcze do poprawki)

 

Diesel AF dzień 27

Widać tu 13-dniowego Diesla w dużej donicy

Diesel AF dzień 27

I tutaj biała wdowa:

white widow AF dzień 13

 
A tego randoma regulara wyjebałem pod okno :D niedługo zrobie zdjęcia tak 4fun wrzuce, już prawie metr ma na oko;)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Woda kranówa odstana lepsza - chyba że masz jakąś syfiastą. 13 dni i już ostro nawozisz ? Będą problemy z przenawożeniem... Ziemię masz uniwersalną w której są nawozy chemiczne, teraz dając kolejne nawozy na 100% przenawoziłeś... Zobaczymy za kilka dni, konopie to silne rośliny i wiele potrafią znieść :S5:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te co mają 13 dni dopiero raz dostały biohumusa. Chodziło mi o te starsze (27dni) - dostały teraz dużą dawkę Biobizz Biobloom przy ostatnim podlaniu.Póki co odstaną podlewałem ale zmieniam, bo pamiętam jak pierwszy grow podlewałem właśnie tą gazowaną z netto i nie było żadnych problemów z ph.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Okazało się w drugą stronę - za sucho miał. Tutaj zdjęcie z oklapłego(dzień bodajże 33)

dzień 33

dzień 33

 

Lekko podlałem wodą gazowaną i po dosłownie kilku godzinach ożył:

dzień 33

dzień 33

dzień 33

dzień 33

 

Poobrywałem te żółknące liście =]

 

Później dorzuce zdjęcia młodego Diesla i White Widow.

 

Myślę jeszcze nad zakupem BioTabs, nie za późno? Nigdy ich nie stosowałem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

OK update. W tydzień to co się stało z najmłodszym dieslem przerosło moje oczekiwania.. wy*****o go zdrowo(ten w największej donicy) :D trochę ciepło się zrobiło więc zainstalowałem wiatrak mieszający w środku.

 

Także tutaj wszystkie(2 Diesle 46 dzień 1 Diesel i WW 33 bądź 34 dzień):

 

dzień 46 / 33

dzień 46 / 33

dzień 46 / 33

dzień 46 / 33

dzień 46 / 33

dzień 46 / 33

dzień 46 / 33

 

 

Ehm ułamała mi się mała gałązka, da rade sklonować automata? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+