Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Kontrola społeczeństwa


Gapa

Recommended Posts

Witam, właśnie obejrzałem poruszający film nt. kontroli społeczeństwa 

i uświadomiłem sobie że życie z zasadami jakie narzuca nam społeczeństwo nie ma sensu, ponieważ nie będziemy szczęśliwi.

Chciałbym rzucić wszystko i olać sprawę, ale jedyne co mnie trzyma w tym systemie to rodzina, i  chęć nie zawiedzenia jej.

Ambasadorka, wydajesz się być oświeconą osobą, jaki tryb życia prowadzisz żeby szczęście nie mijało się z obowiązkami nakładanymi przez państwo?

Dociera do mnie powoli, to dlaczego anarhiści chcą totalnej zagłady systemu w celu uwolnienia ludzkości. Religia/kultura Rasta nie jest mi obca, jestem byłym rastafarianem 

do niedawna moje poglądy były skrajnie nastawione na szczęście moje, z innymi się nie liczyłem. Po tym wszystkim, zawiedzenie najbliższych zaczęły mi się nasilać na sumieniu 

i postanowiłem porzucić "kolory rasta" i zostać "normalnym" człowiekiem.Po krótkim czasie normalności dochodzi do mnie mój błąd powrotu do systemu, już wolał bym w przyszłości tułać się z rastafarianami po świecie, niż ciągle pracować dla systemu.

Link to comment
Share on other sites

gapa wtrace sie hehe

chcac zmiany systemu musimy stac sie jego czescia uwazam. i od dolu sabotowac podstawy jego dzialania.

chcesz zmiany badz zmiana. czyli zmienic moze tylko siebie (albo powinnismy) a za tymi dzialaniami pojdzie reszta. nie chce mowic ze nie da sie uciec od systemu bo mysle ze sie da. ale mozna polaczyc ta ucieczke ze zmiana tego oczego czescia jestesmy a chcemy pozucic. i jak najbardziej przychylam sie do chaotycznej(anarchistycznej)(nie bezprawnej ale bez narzuconychz 'gory' praw) wizji polaczonej z gospodarka opara na zasobach a nie fikcyjnycm lichwiarskim systemie gospodarczym opartym na pieniadzach.bo zyjemy w czasach gdzie nie ludzie a banki maja pieniadze.a wladze maja fundusze nie politycy.pozatym politycy to nie hehe ludzie).

gapa proponuje wywalenie tv z domu. odstawienie onetow i innych na zecz nie mainstreamowych zrodel. i poszezanie swiadomosci (hehe oswiecanie nieswiadomosci hahah).chociaz czesc z tego masz juz pewnie za soba.pozdro dla kumatyh hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+