Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Kontrola społeczeństwa

Gapa

Recommended Posts

Witam, właśnie obejrzałem poruszający film nt. kontroli społeczeństwa 

i uświadomiłem sobie że życie z zasadami jakie narzuca nam społeczeństwo nie ma sensu, ponieważ nie będziemy szczęśliwi.

Chciałbym rzucić wszystko i olać sprawę, ale jedyne co mnie trzyma w tym systemie to rodzina, i  chęć nie zawiedzenia jej.

Ambasadorka, wydajesz się być oświeconą osobą, jaki tryb życia prowadzisz żeby szczęście nie mijało się z obowiązkami nakładanymi przez państwo?

Dociera do mnie powoli, to dlaczego anarhiści chcą totalnej zagłady systemu w celu uwolnienia ludzkości. Religia/kultura Rasta nie jest mi obca, jestem byłym rastafarianem 

do niedawna moje poglądy były skrajnie nastawione na szczęście moje, z innymi się nie liczyłem. Po tym wszystkim, zawiedzenie najbliższych zaczęły mi się nasilać na sumieniu 

i postanowiłem porzucić "kolory rasta" i zostać "normalnym" człowiekiem.Po krótkim czasie normalności dochodzi do mnie mój błąd powrotu do systemu, już wolał bym w przyszłości tułać się z rastafarianami po świecie, niż ciągle pracować dla systemu.

gapa wtrace sie hehe

chcac zmiany systemu musimy stac sie jego czescia uwazam. i od dolu sabotowac podstawy jego dzialania.

chcesz zmiany badz zmiana. czyli zmienic moze tylko siebie (albo powinnismy) a za tymi dzialaniami pojdzie reszta. nie chce mowic ze nie da sie uciec od systemu bo mysle ze sie da. ale mozna polaczyc ta ucieczke ze zmiana tego oczego czescia jestesmy a chcemy pozucic. i jak najbardziej przychylam sie do chaotycznej(anarchistycznej)(nie bezprawnej ale bez narzuconychz 'gory' praw) wizji polaczonej z gospodarka opara na zasobach a nie fikcyjnycm lichwiarskim systemie gospodarczym opartym na pieniadzach.bo zyjemy w czasach gdzie nie ludzie a banki maja pieniadze.a wladze maja fundusze nie politycy.pozatym politycy to nie hehe ludzie).

gapa proponuje wywalenie tv z domu. odstawienie onetow i innych na zecz nie mainstreamowych zrodel. i poszezanie swiadomosci (hehe oswiecanie nieswiadomosci hahah).chociaz czesc z tego masz juz pewnie za soba.pozdro dla kumatyh hahahahaha

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+