Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | AK auto, auto Mazar, Hobbit auto, BigBang auto


Speedy555

Recommended Posts

Gość anonimgrower
chociaz w jednej ulamalem szczyt

 

Bo to Panie delikatnie trzeba !

Za wcześnie moim zdaniem to '' wyginanie '' zacząłeś . Trzeba było im dać jeszcze podrosnąć ładne parę centymetrów .

Na chwile obecną to nie zdaje egzaminu i na pewno będzie wymagać poprawki .

To że szczyt ułamałeś to nic - dwa teraz będą .

Te donice maja 11 litrów ??

Wywal ten keramzyt bo przy dużej wilgotności będą korzonki gnić i na przyszłość wez poprawkę przy wsadzaniu nasion że będziesz trenował rośliny i wsadzaj je bliżej brzegu żeby było gdzie naginać .

Powodzenia i radzę ze spokojem podchodzić do wszystkich czynności .

Daj im rosnąć i ogranicz ingerencje do niezbędnego minimum .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema ! Wybil dzis rowno trzeci tydzien wiec czas na nowe foty :) Nie dawalem im zadbych nawozow oprocz wody z dobrym ph ... ponioslem troche wilgotnosc w dzien. Dzis wieczorem ladnie wszystko ponaginam  :trawka: Wczoraj pokazaly sie pierwsze biale wlochy :D Ogolnie wszystko do przodu bez zadnych problemow :) na fotkach z gory widac ze koncowki mlodych lisci sa przebarwione na jasno ... nie wiem czy juz czas zalac nawozow czy moze to od lampy ? (wisi okolo 50 cm od szczytow) temp. 26-28 niekiedy 30 ale nie przekracza tych 30. Aha no i zdejme z wierzchu dzis ten kreamzyt bo juz korony na tyle przyslaniaja glebe, ze nie wysycha tak szybko :) Czekam na opinie i z gory dziex za wszelkie porady :) BLESSSSSS :bongo:  :happy_flo:

 

 

Dzień 21

 

DSC09442

DSC09443

DSC09444

DSC09445

DSC09449

DSC09450

DSC09453

DSC09456

DSC09457

DSC09458

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zielono aż miło ja bym trenował ostro wszystkie planty. U siebie planuje wszystkim panienkom ostre wyginanie bo przy tylu roślinach ciężko ci będzie je pomieścić żeby nawzajem sobie nie przeszkadzały. Załóż później siatkę to uwydatnisz plony. Też planuje siatę zobaczymy co z tego wyjdzie ty masz o tyle lepsza sytuacje, że wszystkie pomidorki mają podobną wielkość, ja mam problem bo największy plant ma 24 dni i jest już trochę krzaczasty a najmniejszy ma 3 dni i słabo się rozwija więc trudno będzie mi zamontować siatkę ale czas pokaże :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gnij do samej gleby tylko uważaj żeby się nie połamały gałązki rób to z wyczuciem w końcu to kobietki trzeba z nimi ostro w delikatny sposób :P  tu masz poradnik http://trawka.org/topic/20223-lst-low-stress-trening-zrozumienie-sztuki/ z którego korzystałem przyda ci się żeby zrozumieć tą filozofie. Ja dopiero zaczynam zobaczymy czy mi to wyjdzie jak coś to wpadaj do mnie śledzić postęp z fartem :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+