Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | AK auto, auto Mazar, Hobbit auto, BigBang auto


Speedy555

Recommended Posts

Siemano !

 

Podziele sie z Wami wydarzeniami z mojej garderoby :D bez owijania

 

 

 

 

box- 120x80

swiatlo- HPS 400W   18/6h

Wentylacja- jestem jeszcze w trakcie :P w srodku mieszajacy stojacy cos tam buja ale na dniach kupie nowy

temp- 28-32 i okolo 20 bez lampy

wilgotnosc- 50... wiem, ze malo tez walcze na potege na dniach nabyje jakis nawilzacz powietrza, z wylaczana lampa 70

gleba - biobizz all-mix

nawozy - GHE Flora series (flora grow, flora bloom, flora micro) + Ripen

Ph down i miernik ph wody (woda z Tesco)

keramzyt

donice 11l

pestki jak w temacie :)

 

 

amatorski projekt "na krótko i szybko" :) Wszelkie uwagi mile widziane... po to tutaj to wrzucam. BLESSS

 

foty drugi i ósmy dzień tez na szybko z telefonu, szalu ni ma :/ pod koniec tygodnia popstrykam aparatem i wrzuce :)

 

 

IMAG0020

IMAG0023

IMAG0052

IMAG0054

IMAG0056

IMAG0055

IMAG0057

IMAG0058

IMAG0062

IMAG0062

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, zapowiada się ciekawy growlog :)

 

Wilgotność nie jest taka zła, choć dobrze by było jeszcze troszeczkę podnieść za dnia.

Na starcie mieszający nie musi być mocny, wystarczy lekki powiew  B)

Ten ripen, jestem zagorzałym przeciwnikiem ale masz całą serię GHE więc tutaj przymknę oko  :laugh:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Yo !! A więc czas ruszyć temat i wrzucić kilka porządnych fotek oraz poprosić o kilka porad :)

Docelowo było 12 donic, z ktorych wyszlo na świat 8. Dołożyłem 3 pechy i obecny stan liczy 11 automatycznych dziewczynek :>

Ostatnimi czasy jakies niepokojace rzeczy zaczely sie dziac z krzunami mianowicie liscie wykrecaja sie na rozne sposoby (w sumie to koncowki lisci). Niektore koncowki sa lekko przysuszone na samych koncach i podwiniete do gory, zas niektore listki zawijaja sie w dol na koncowkach. Oprocz tego zauwazylem, ze w niektorych plantach te glowne nitki na lisciach zrobily sie jasne ( wyrozniaja sie swoja bladoscia od reszty liscia). Nie do konca jestem pewien czy to kwestia zbyt malej wilgotnosci w dzien, ktora osiaga 40-50% a niekiedy spada do 35 :(przez 8h ciemni 70% trzyma czy niedoborow wiec z gory dzieki Wam za pomoc :) Ogolnie rzecz biorac to wiekszych problemow nie bylo i nie ma oprocz jeszcze dwoch slabyszch roslinek, ktore chyba troche uszkodzilem przy sadzeniu (kielki) wiec nie ma zdziwka :D Reszta w zdjeciach :)Mysle ze za 2-3 dni ładnie lst im posieje i trzasne fima na jakims zeby zobaczyc roznice . Poszczegolne rodzaje opisze prz nastepnym uploadzie bo mam ograniczony dostep do neta ;( Aha i jeszcze warto dodac ze jesli chodzi o nawozy to dostaly jedna dawke okolo 7ego dnia ktora wynosila 1/3 dawki producenta ... doslownie po 5 kropli na 2l. Dziex za wszelkie sugestie :> BLESSSSSSSSS

 

 

 

 

Dzień 11

DSC09414

DSC09417

DSC09419

DSC09421

DSC09422

DSC09422

DSC09424

DSC09425

DSC09426

DSC09428

DSC09429

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Za wcześnie na nawożenie tym bardziej że masz fajną glebę, w której składników starczy spokojnie na 3 tygodnie. 

 

Jaka temperatura w dzień ? (w pierwszym poście podałeś, ale może się zmieniła) Na starcie nie wskazane by przekraczała 30 stopni.

Wilgotność na starcie powinna być wysoka, około 70% za dnia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na poczatku mialem lampe 35cm a kilka dni temu podnioslem do 50cm od plantow a temp. w dzien nie przekracza 30 stopni. Nie wiem wlasnie czy jeszcze ja troche podniesc zeby sie planty troche podciagnely czy juz wyzej niz 50 to slabo ... ? .Wilgotnosc jest za mala stanowczo w dzien i to moze byc przyczyna. No i pytanie jeszcze kiedy lst wedlug was ? thx pozdroo

usuń keramzyt, zamień "dzień" na noc, to podstawa 

 

 

  ???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko :) Jak juz wspomnialem podnioslem troche lampe co przynioslo poprawe :D Temperatura nie przekracza 30 w dzien, wilgotnosc w dzien caly czas troche mala ale nic juz nie poradze na to ale trzyma okolo 50 (noc 70). Nie dostaja nawozow, w sumie od ostatniego razu podlalem je raz obwicie woda z uregulowanym ph . 4 rosliny sa juz powyginane i calkiem ladnie sie maja(chociaz w jednej ulamalem szczyt), z reszta bede dzialal jeszcze dzis :) 3 mniejsze widoczne na 1wszych fotach zostaly dolozone tydzien pozniej niz reszta . To chyba na tyle reszte oceniajcie sami i sypcie smialo co o tym sadzicie :) BLEEESS :big-joint:  :big-joint:

 

Dzień 15

DSC09430

DSC09431

DSC09432

DSC09434

DSC09435

DSC09436

DSC09437

DSC09438

DSC09439

DSC09440

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+