Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Pure AK 48


Recommended Posts

Pięka. Ale chyba jeszcze sporo białych włosków, co? Nie szkoda trochę?;) Taka duża, zdrowiutka i tak niewiele brakuje;)

Ja też bym bardzo chciał taką oskubaną obadać, topy policzyć, porównać, także podpinam się pod prośbę Vito;) A Jakby Ci się chciało na koniec sumaryczną wartość suszu podać to już w ogóle byłoby super.  Taki przewegowany akacz to niecodzienny widok i ciekawe jak ten weg się odbił na plonie przy tej lampie...no mega mega ciekawe, grubość samych łodych w stosunku do topów itd itp.

Ogólnie super, oby starczyło na jak najdłużej :wodna: Kurde aż idę coś jeszcze nadźgać :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak zrobie jak vito radzisz z fotkami będzie też sesja z moją  panną toples + topki dla soft secrets :D:D więc czytajcie może ktoś trafi :D:D białych włosków nie jest tak sporo i moc jest zadowalająca działa fajnie tak jak lubię więc szkoda mi trochę prądu i czasu żeby zrobić z niej masakratora którego potem nie będzie mi sie chciało palić :)    

 

 

z pewnością podam wage mokrego i wage suchego

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

fotki z harvestu

DSCF1943

DSCF1946

DSCF1951

DSCF1962

DSCF1963

DSCF1964

DSCF1966

DSCF1967

DSCF1968

DSCF1969

generalnie jestem bardzo zadowolony na dniach podam wagę suszu mam nadzieje że będzie coś koło 100 g Z przytopowych liści robi sie masełko właśnie główne topki suszą się w pośrednim boxie a drobnica w suszareczce własnej produkcji dodałem też fotkę ziemi bodajże 26 litrów  zostało całkowicie skolonizowane przez roślinę co potwierdzałoby regułę "więcej ziemi więcej zieleni " brakuje jedynie fotki donicy która o dziwo nie zgniła więc moim zdaniem karton z folią to dobre rozwiązanie dla osób chcących wykorzystać max boxa budjąc donice na wymiar 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+