Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Pure AK 48


Recommended Posts

tak mleczusio niewiele liści pokazuje niedobory to przypadki raczej  marginalne :) "jedzonych" bym naliczył z 5 szt a niedobór potasu to jeden liść myśle że przez te 10 dni braki nie postąpią na tyle żeby krzywda sie stała roślince więc z twoim poleceniem dalej tylko wode

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rewelacja:) Ślinka cieknie.  Co do 10 dni... chcesz mieć miejsce na planty z boxa przejściowego, lżejszy weed czy obstawiasz że w tym czasie ładnie dojrzeją? Bo ja szczerze mówiąc kompletnie nie mam pojęcia ile może im brakować do pełnej dojrzałości. Ostatnim razem jarałem mniej więcej takie jakie Twoje. Czyli: chcesz trzymać 10 dni czy tyle ile będzie trzeba żeby trichomy były brązowe?:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmm no szczerze mówiąc miałem na myśli trichomy, ale jakoś zabrakło mi słowa "bursztynowe":D :D :D Osobiście nie miałem okazji doczekać takiego etapu (zawsze były mleczne wg mnie, nawet jak włoski na niektórych topikach były w... hmm może 3/4 brązowe to ja żadnego bursztynowego trichoma nie mogłem dostrzec) no ale nicto:) już Wackowi nie offtopuje, bardzo dziękuję za lekturkę i do tematu wrócę  w swoim growlogu jak przyjdzie na to czas. I obserwuję dalej co tam sensownego Wacek wykrzesa na koniec :trawka: a wykrzesa chyba sporo :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+