Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 92W / HPS 100W | Royal Dwarf, White Russian


Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów  :)
Startuję na tym forum z moim 3 pamiętnikiem, kolejny raz pod innym nickiem  :D
 
Box - budowa własna z kartonu, wymiary 33cm x 39cm, wysokość nie ograniczona regulowana, wyklejony w środku kocem ratunkowym.
Oświetlenie - 4 x OSRAM 23w ( 1400lm) ( 2 x cool white 6500k i 2 x warm white 2700k) - wziąłem z półki w sklepie dwie takie i dwie takie zupełnie przez przypadek, ale myślę że ciekawie to wyszło.
Fotoperiod - od początku do końca 20/4
Rośliny - 1x Royal Dwarf i 1x White russian (auto, feminizowane)
Ziemia - Własna sprawdzona mieszanka glebowa ( ziemia uniwersalna + ziemia uniwersalna z osmovitem + azofoska + dolomit)
Donica - plastikowy pojemnik o pojemności 22l, podzielony na 2 części
Wentylacja - Tradycyjnie, wyciag 12mm , wdmuchujący 6mm i mieszający w środku 8 mm
Nawozy - od 2 podlań dostają już biohumusa w narastającej dawce, wraz z pierwszymi proflowerami planuje zestaw na flo alga bloom + pk 13/14, rozważam podanie ripenu w ostatnich dniach)
 
Dość tego pisania, oto zdjęcia małych i boxa, jest to początek ich 14 dnia ( chociaż znajdujący się po lewej royal dwarf jest dzień młodszy od ruska, jednak jest to na tyle nieznaczna różnica ze nie będe jej brał pod uwagę)
 
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest otwierany od boku, widać z lewej strony "klamkę" na zdjęciu :) . Tyle że narazie otwieram od góry, ponieważ tym razem postawiłem na podstawianie czegos pod doniczki, zamiast opuszczania lampy, i póki co drzwiczki są praktycznie zastawione. Co to odbłyśnika to na zdjęciu nie widać dokładnie jego konstrukcji, blache do ciasta miałem ostatnim razem, teraz postanowłem sam zbudowac wszystko. Ramka w której siedzą żarówki jest z kartonu wyłożona kocem, a odbłyśnik pod spodem jest wygięty w łuk, czego nie widac na zdjęciu, mysle ze dobrze spełnia swoją rolę.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+