Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 92W / HPS 100W | Royal Dwarf, White Russian


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Witam

Trochę się pozmieniało od ostatniego posta. Krzaczki 5 dni temu trafiły do nowego domku, o powierzchni 0.2 m2 ( przestawiały się mieścić) co wymusiło zmianę oświetlenia na większe, obecnie świeci im HPS 100w. Mam mały problem z royal dwarfem, kiepski z niego krasnolud. Sprawia wrażenie jakby się wyciągał i słabo puchnie w porównaniu od ruska ... Jego główny szczyt sięga już prawie lampy i tu pojawia sie problem bo nie mam go juz jak nagiąć żeby był niżej, lampy tez nie podniose bo wtedy będzie za wysoko od sporo mniejszego kompana ... Wrzucam foto, niestety robione kapciem ale nie mam teraz innej opcji.

33 dzień

post-38610-0-00683700-1362777224_thumb.j

 

Po lewej macie głownego topa royal dwarfa wraz ze swoimi wyciągniętymi kolegami, a po prawej głowny szczycik white russiana, reszta jego topkow trzyma sie na jednej wysokosci tak jak powinna. Wszystkie topy twardo próbowałem utrzymać na jednej wysokosci, ale ten royal nie dał się okiełznać i zażarcie pnie sie cały czas w góre, a już nie mam miejsca żeby próbować go ograniczyć przez naginanie. Poza tym WR spuchł juz ładnie i zaczął zalewać sie żywica, przy czym RD ani troche, a są to odmiany które maja zblizona wysokosc i czas dojrzewania. Parę razy zaobserwowałem że RD ma opadnięte liści przy szczytach, m.in. po podlaniu, ale wracały do siebie.

 

Prosze o opinie i porady.

 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

baton pytasz czy nie moge postawic małej wyżej, odsyłam w takim razie do mojego pierwszego posta w tym temacie, a konkretniej do informacji o donicy .

Moze mi ktos dokładniej nakreslic jak mam wykonac HST na roslinie w takim stadium i bez mozliwosci ( miejsca) manewrowania na boki?

A co do klapnięcia, to napisałem ze wystepuje MIEDZY INNYMI po podlaniu,a to obala Twoja teorie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+