Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W | Auto AK, Russian Auto, Auto Blue Berry Bulk


Furion

Recommended Posts

leje jak ziemia jest sucha czyli co 5-6 dni odstana kranowka wczesniej ph regulowalem kwaskiem do 6.5 (w kranie peci ponad 8) ale ostatnio po dodaniu plantona spadlo do 6 i taka podlalem. Do tej nietrenowanej nie mam zarzutow idzie pieknie zaraz topki beda sie robic ale te pozostale sie ociagaja troche ale to chyba wina zbyt niskiej temperatury z ktora nie moge sobie poradzic bo na gornych szczytach jest cieplutko a przy ziemi jest 10 stopni tylko

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To gnij trening nizej ja tak samo PLATON K caly czas jazde i aktualnie mialem wieksze problemy niz ty z liscami zobacz w zakonczonych pamietnikach indoor aktualnie mam nastepnego akacza juz na flo,

GNIJ DOBRZE LST i DOKLADNIE ZROB DAWKE JAK PISZE NA OPAKOWANIU NIE PRZESYPUJ A WODE KUP Z SKLEPU 5L w biedronce 1,70zł co do temperatury to moze masz w boksie wiatrak na dole? skoro ci je tak chłodzi

PRZEPŁUKAJ CZYSTA WODA RAZ BEZ NAWOZU

PO ZA TYM WIDAC ZE TE KONCÓWKI CI SIE PRZYPALAJĄ DAJ WYŻEJ HPSA ALBO WSTAW SZYBE JAKĄŚ

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

giac juz dawno nie mam w ktora strone bo brak miejsca wydaje mi sie ze dalem za duze donice w 11L to tam 2 roslinki powinne byc ale nauczka na przyszlosc jest. a dolny wiatrak dawno jest off chodzi tylko wyciagajacy. Jest to 1 in i juz z wielu bledow nauki wyciagnelem next time napewno bedize juz lepiej =]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

giąć napewno się da, tylko należy to robić z głową, dodatkowo tak jak napisałeś duże doniczki były bardzo popularne na forum teraz już nie są tak bardzo. Ja sam zawsze robie max w 5l. Obecnie mam 2,5 litra i jest git. Lepiej aby korzenie przerosły glebe niż miały za dużo w niej miejsca. Bo ziemia szybciej się osusza i wiele innych.

Zawsze możesz zmienić ułożenie już ugiętych łodyg, tak aby zmieścić całość, zobacz jak wygląda mój SLH w doniczce 16x16cm, jest w zakończonych pamiętnikach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzien 54
Troche burdel sie zrobil niedosc ze niedobory to niedopilnowana lampa i o to efekty .....

razem:

razem



w boxie:

box



szczyt:

szczyt



nietrenowana:

nietrenowana




wygolilem troche szczytow z ktorych nic by nie bylo i kazda dostala 1.5L wody + 1 lyzeczka planton K na leb no i podnioslem lampe o 3 oczka po trzech dniach bylo juz widac troche poprawe
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przegrzane topki odrazu brazowieja przedczesnie wlochy i te calyxy juz nie puchną, conajwyzej sie tylko szronią, tak wiec moze Ci sie przedłuzyc flo bo krzak wybuchnie zas nowymi wlochami, tak sie czesto zdaza... Ale nie bedzie zle, juz blizej jak dalej :)

Duze krzaki jednak szybko wysysają wode, trzeba wolno podlewac przelewajac ziemie na calej wysokosci, duzo dziur w dnie zeby ona tez splynela

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+