Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Auto AK, Russian Auto, Auto Blue Berry Bulk


Furion

Recommended Posts

Podejrzewam że za mało światła mają. Przy HPS150, odległość lampy od krzaków powinna oscylować pomiędzy 4-12 cale, co daje spectrum światła pomiędzy 42.000lm (max)-5000lm (min). Obniż lampe i efekty będą po paru dniach. Uważaj jedynie na temperature byś ich nie popalił.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam niestety dzisiaj bez fot (mialem wczoraj aparat ale baterie nawalily zawsze ku**a cos) ale postaram sie powiedziec co w boxie mniej wiecej sie dzieje.

Wszystkie rosliny przeszly juz na flo, udalo mi sie mniej wiecej wypelnic nimi calego boxa tylko ta jedna slaba troche sie wyciagnela, Lampa jest 8-15cm od szczytow(zalezy ktora roslina) wilgotnosc powoli spada bo juz nie dolewam wody do sloikow i mam zamiar zatrzymac sie na 40% czy to dobra liczba na flo czy dac jeszcze mniej ? temp przy szczytach jest ok 20 stopni moze troche wiecej natomiast przy ziemi jest juz 14 stopni .... dziala tylko wiatrak wyciagajacy a wtlaczajacy wylaczylem. Jedyne co mnie niepokoi to ze koncowki lisci zabarwiaja sie na zolto co to moze byc ? do tej pory ph regulowalem kwaskiem do 6.5 ostatnio jak dorzucilem po niecalej plaskiej lyzeczce plantona k na butle wody ph zmienilo sie na 6 i takim podlalem nic juz nie regulowalem

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego wez nie syp nawozu narazie przelej ja z 2 razy czysta woda jak u ciebie z fotoperidem ? pomoz sobie im z temperatura przewaznie na noc ustaw boxa przez dzien niech te 8h jest wylaczony bo zawsze mieszkanie jest ogrzewane, nie przenawozuj go za bardzo i bedzie ok i nie koniecznie podwyzaj lampe bo nie doświetlisz dolnych topow po prostu te przy blizszych hpsa wynaciagaj troche a napewno to ci tez da lepiej na doświetlenie dolnych czym sie wiaze wiadomo z czym :) bede pomagal elo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czacha: jak to ma wygladac te wtlaczanie z nad lampy ? bo nie obczajam ocb z tym

z ta lampa jeden mowi wyzej jeden mowi nizej wiec robie po swojemu widze jak liscie sie pala to jade wyzej

ph mam tylko do mierzenia wody niestety do ziemi nie mam

Typchon: fotopreiod 24/0 na gorze jak byk stoi a z tym naginaniem to i tak ledwo lst zrobilem te ak maja bardzo wielkie liscie ktore praktycznie wszystko zaslaniaja ;p

narazie ida ta nietrenowana juz ladnie we wlochy poszla a te 3 cos wolno kwitna ale moze to wina stresu (niedawno jeszcze byl maly trening) mysle ze powinne na dniach tez ruszyc pozadnie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+