Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Auto AK, Russian Auto, Auto Blue Berry Bulk


Furion

Recommended Posts

Siema jest to moj pierwszy indoor wiec postanowilem poprowadzic growloga. Wiec jedziemy :

box: 59x58x125
wentylacja: 1 wlot komputerowy i wylot komputerowy + pasywny na gorze
oswietlenie: hps 150w
ziemia: uniwersalna z ogrodniczego
fotoperiod: 24/0 caly czas
temperatura: 27-30oC
wilgotnosc: 35% ciagle z tym walcze narazie bez skutkow
nawozy: biohumus + planton K + burza kwiatow jak bedzie w sklepie.
pestki:
-2xAuto Ak female seeds
-1x Russian Auto Sensi Genetics
-1x Auto Blue Berry Bulk feminised seeds
pestki sa pomieszane mam w zanadrzu jeszcze 3x auto ak


3 dzien

Zdjęcie0023 (Medium)



Zdjęcie0025 (Medium)


Zdjęcie0021 (Medium)


Zdjęcie0020 (Medium)





Planty troche sie wyciagnely na parapecie wiec dzis poszly z malych do docelowych mam nadzieje ze juz nie pojda w gore
prosze o ocene zjebki doswiadczonych mile widziane pozdro
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

aby wrzucic miniatury z galeri robisz tak

prziciskasz przycisk Moje media koło :) następnie wybierasz Gallery Images i wciskasz które mają się pojawić. Będziesz widział że się pojawiają, za jednym razem możesz dodać wiele zdjęć. Jak już wszystko jest dodane wciskasz Zakończ.

Uwaga - w edytorze nie będziesz widział zdjęć tylko coś takeigo sharedmedia=gallery:images:123 jednak jak dodasz posta normalnie będzie go widać.

Planty się jeszcze pewnie trochę wyciągną ale to nic takiego bo i tak box jest dość wysoki. Ja bym jedynie zmienił ten fotoperiod jak nie spada temperatura ponizej 15stopni gdy jest wyłączona na 20/4.

Jeżeli chodzi o wilgotność to chcesz wyższą ?? bo ja walczę u siebie aby mieć niższa bo mam 70%. Aby mieć wyższa to możesz zrobić coś takiego że zamist tych podstawek dać pojemnik na żywoość tak aby wsadzić taką gąbke do kompania w wodzie. Wtedy powinno szybciej barować. Jak nie tak to podlej rośliny ale blisko krawędzi to będzie parować.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

thx za pomoc igor.

edit rozstawiam tam co moge na dnie boxa sloiki sloiki ze szmatkami mokre szmaty no i jeszcze sprobuje z ta gabka i podlac po krawedziach a jak nic nie zdzialam to chyba szykuje sie kolejna inwestycja

a 24/0 dlatego ze niska temp pozaboxem i nie idzie zrobic nocy roslinka bo temp spada do 10oC

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cieżko powiedzieć co jej dolega bo zdjęcie niewyraźne. Dodaj nowe foto info poniżej.

PS.

na przyszłość nie pisz że spadała o 5*C bo nie wiadomo jaka była wcześniej. Lepiej napisać spadała o 5*C teraz jest 22*C. Co do wilgotności to spoko. Ja bym minimalnie podniósł lampę tak o 10-15cm. Dodatkowo jak robisz zdjęcia korzystaj z funkcji macro każdy apart ma taką funkcję. Zazwyczaj jest to ikonka kwiatka, gdy ta opcja jest włączona AF (AutoFocus) działa w przedziale 0-30cm. Normalnie AF ustawiony jest właśnie od 30-nieskończoność. Jak ustawisz tak aparat to przy dobrym ujęciu możesz złapać bardzo drobne szczegóły. Dodatkowo polecam robić zdjęcia z lampą nawet gdy jest jasno. Dzięki lampie zdjęcia nie wyjdą rozmazane.

To chyba z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzien 17
temp 21
wilgotonosc 50-60%
rosliny ida ale nie obylo sie bez problemow ten 1 plant co zolknal spisalem go juz na zmarnowanie i wrzucilem kolejna pestke to ten mi z kolei odzyl i mam teraz 2w1 donicy oraz dzis przy lst pekla mi 1 lodyga zabandarzowalem ja i mam nadzieje ze odzyje. Dziewczyny sa juz po 1 dawce biohumusa (te dwie wieksze dostaly juz 1.5 dawki) leje kranowka odstana reguluje kwaskiem do 6.5 ph teraz kilka fotek :

calosc:

S5002002 (Medium)



2w1:

S5002001 (Medium)



kurs pierwszej pomocy:

S5002006 (Medium)



2 ladniejsze pod zwyklym swiatlem :

S5002007 (Medium)



wiem ze kolorowo nie jest ale chyba nie jest tez najgorzej jakos to idzie na bledach sie czlowiek uczy w koncu to 1 in i mam prawo troche tych bledow popelnic nastepnym razem napewno bedzie juz lepiej hehe
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

24 Dzien

fotki z telefony wiec lipa :

niemrawa 2w1

Zdjęcie0397 (Large)



polamana rosnie bez treningu praktycznie

Zdjęcie0399 (Large)



trzecia pewnie ak :

Zdjęcie0400 (Large)



czwarta :

Zdjęcie0402 (Large)



liscie sa troche takie suche i szorstkie moze to od zimna ? jest troche zimno pewnie do 20 oC spada przy wiatraku to calkiem pizga wilg 50-60 wie ktos co to moze byc z tymi liscmi ?
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+