Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Rzucamy nałogi!


Ronaldo

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemacie, ja dzisiaj postanowiłem, że rzucam palenie.. jak długo palę? Jakieś 8 lat z mniejszymi przerwami. Do wczoraj paliłem ok. 1/2paczki dziennie bo się ograniczłem, ale doszedłem do wniosku że ograniczanie papierosów mija się z celem, więc od dzisiaj próbuję walczyć z tym.Wstałem ok. 6 i jak na razzie nie ciągnie mnie do szlugi. Zobaczymy później :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pamiętaj, silna wola ! Najbardziej zapalić się chciało w pierwszym tygodniu. Będziesz chodził cały czas podirytowany i wybuchowy :)

 

U nas ciągle płuca oczyszczają się z flegmy. Od kilku dni lekki kaszel, co jakiś czas głęboki oddech itp. 

Do papierosów nie ciągnie w ogóle a wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Także zawsze mieszaliśmy. Na początku ostatnią paczkę fajek wykorzystaliśmy tylko do blantów.

Bardzo ciężko było nie zapalić po batonie, dla tego często paliliśmy ale mniejsze ilości.

Później odzwyczajasz się od nawyku palenia po zielsku. 

Aż gdy później spróbujesz batona z tytoniem to uznasz że tytoń zepsuł smak, a to oznacza wygraną :)

 

Postaw sobie taką barierę, myśl że będziesz zdrowszy, zaczniesz lepiej czuć smak, zapach, nie będzie od Ciebie cuchnąć tytoniem, poprawi Ci się cera, a jak masz to wszystko głęboko w du... to myśl że przez miesiąc wydajesz na palenie szlugów około 300 zł, rocznie około 3000 zł co daje dobry growbox bądź wycieczkę za granicę allinclusive.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej, muszę dodać również iż my się nawzajem pilnujemy. Możesz poprosić swoją połówkę o pilnowanie.

Mi często się śni że palę :)

i gdyby nie pilnowanie mnie, chyba bym zapaliła.

 

Silna wola, obierz sobie cel.

Wrzucaj po 11zl codziennie do słoika po 2 tygodniach będzie już grubo.

Jest już trzeci miesiąc, nie ciągnie by zapalić, ale dym przeszkadza.

Wyczuje się fajka na odległość,

więc Ci których chcemy oszukać że nie palimy a palimy wiedzą czuć :P

Jak to w domu "chuchnij" hihihihi

 

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja rzucam najdalej 22.03  mam jeszcze 2 paczki i musze je zjarac hehe  :)   

 

"Nawet przez myśl mi nie przeszło jak to wciąga,
Chciałem tylko puszczać kółka i nauczać się zaciągać.
Spółka liczona w latach, nie miesiącach,
Nie gadam o rurkach, bibułkach czy bongach."

 

 

a tu kawalek ktory mnie motywuje od dawna zeby rzucic w koncu.  bardzo polecam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+