Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Rzucamy nałogi!


Ronaldo

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...

Więc ja się pochwale moimi osiągnieciami fajek nie pale juź 6 sty miesiąc i jestem przekonany źe nigdy więcej nie zapale paliłem w sumie jakieś 8 lat teraz mam 21 źuciłem bez zadnych wspomagaczy nawet trawke teraz pale bez tyksu a tym którzy nie palą nie radze się w to pchać kolejne moje postanowienie to nie palić baki do zbiorów z outa czyli tak do wrzesnia jestem mocno zmotywowany tym bardziej ze ostatnio udało mi sie nie palic 1.5 miesiąca hm zostaje jeszcze kawa i alko z tym drugim bedzie gorzej bo nie długo mam 2 imprezki ale po nich pewnie teź nastąpi dłusza przerwa wszystkim powodzonka zycze i sobie tez

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!! Od jutra nie palę papierosów i to musi się udać. Co do alkoholu to nie mam problemu- piwo 2 razy w tygodniu (przeważnie) a mocniejsze trunki okazjonalnie. Trawka- bezpieczny temat chodź często o niej myślę. Obecnie palę raz na 2-3 tygodnie jednak chcę to zmienić i palić 2 razy w tygodniu . Przerabiałem już ciągi 2 miesięczne( wiem, że dla niektórych to mało). Stwierdzenie: "jest to palę" nie dawało mi spokoju :) Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+