Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Rzucamy nałogi!


Ronaldo

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 miesiące temu...

dumnie melduje ze pewnego dnia zrozumialem jak bardzo mi to szkodzi i przestałem palic. tak po prostu. palilem nałogowo jakies 6 lat. teraz nie pale już ok 3 miesiące. nie miałem z tym praktycznie zadnego problemu poza 2 razami kiedy najebany wzialem bucha od ziomka, ale mi nie smakowalo i na tym się konczylo. także z mojego doświadczenia - rzucanie palenia polecam zacząć od ZROZUMIENIA jak bardzo to szkodzi.  pare razy probowalem wcześniej rzucic ale to nie było swiadome rzucianie tylko taka walka z tym żeby nie zapalić. jak zrozumialem ze to bardzo ch****e, nagle nie miałem z tym problemu.   wszystko siedzi w glowie :)      pozdrawiam i zycze powodenia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie panowie, ileż razy rzucałem szlugi, mówiło się nie raz że a dobra jeszcze popalę a od poniedziałku rzucam, przychodził poniedziałek miałeś nie palić ale spotkałeś kogoś kto Cię poczęstował i du*a :) I inne podobne historie.
Ale podobnie jak uciulany któregoś dnia zdałem sobie sprawę że już faktycznie nie chcę palić i udało się. W tym roku będzie 5 lat jak nie palę.

Aż chłopaki przypomnieliście mi stary kawałek właśnie na ten temat więc zapodam

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Gratuluję tym co rzucili, a tym co z tym walczą życzę wytrwałości :)
Amba masz świętą rację, odkąd nie palę strasznie jestem uczulony na dym, smród niesamowity i pomyśleć ze kiedyś się tym zaciągało nałgowo :blink:  Nie wiem co ja w tym widziałem, chyba tylko jako jeszcze małolat chęć szpanu, choć nie wiem czym tu szpanować, mądrzejszy ten kto nie pali :laugh:

A jak jestem gdzieś gdzie palą w pomieszczeniu i jeszcze są okna, drzwi pozamykane to szlag mnie jasny trafia :) Nie idzie wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

To i ja sie wpisze, wczoraj przed silownia o 17 30 zapalilem ostatniego papierosa. Palilem (pale ?) 10 albo i 11 lat wiem ze nie bedzie latwo tego rzucic ale tak postanowilem i mam zamiar to wykonac! szkoda zdrowia i kasy ...   Jak narazie jest ..... tragicznie 1 poranek bez szluga wstalem i nie wiem co ze soba zrobic  zawsze to palilem szluga na kiblu a tak metlik w glowie od samej pobudki

 

Jezeli niewpisze sie tu ponownie to znaczy ze sie niezlamalem i dalej nie pale ! (papierosow oczywiscie ) =]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+