Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Rzucamy nałogi!


Ronaldo

Recommended Posts

Z racji, ze czeka mnie prawie 3 miesiace bez alkoholu (daj Boże), postanowilem zalozyc taki temat, co bym nie wymiekl :D kazdy co chce rzucic jakis nalog (lub cos w ten desen:F), chociz by na jakis czas niech sie wpisuje.

Mozna zrobic tak, ze wpisujemy sie co pare dni, razem z data i jak komu idzie :D heh moze taka zbiorowa walka bedzie latwiejsza :D

No wiec zaczynam odemnie:

11.10.2009 - Nie pije, do pasterki, lub sylwestra :D :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

11.10.2009 - Nie pije, do pasterki, lub sylwestra

:shock: hardcore

Nie wiem, czy to miala byc ironia, wysmianie? czy co hehe, ale nie masz pojecia jaka jest sytuacja u mnie z alkoholem, wiec zostaw takie teksty dla siebie chlopak.

Eee, ja myślę, że ten ziomek po prostu nie ma słownika z naszej kategorii wiekowej i lubi czasem przykozaczyć makaronizmem :wink: .

Ja paliłem ostatnio 3 tygodnie dzień w dzień, potem 3 dni przerwy, ale zacząłem dalej palić i wyleciały następne 3 tygodnie do dnia dzisiaj ok. :D. Palę codziennie, miałem nawet dwa przypadki, że się wybudzałem ok. 03:00 z chęci zapalenia :D. Muszę się ograniczyć do palenia w weekendy (choćby od rana do nocy każdego dnia weekendu :] ), chociażby z racji tego, że studiuję :D (dzisiaj idę na ćwiczenia przy kompach na kompletnie ujebany :zmiazdzony: ). Więc postanawiam: Od środy (14.10.09r.) nie palę w dni powszednie, palę tylko w weekendy :joint:

:peace:

Edit: Opcjonalnie w poniedziałki, bo też mam wolne :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11.10.2009 - Nie pije, do pasterki, lub sylwestra

:shock: hardcore

Nie wiem, czy to miala byc ironia, wysmianie? czy co hehe, ale nie masz pojecia jaka jest sytuacja u mnie z alkoholem, wiec zostaw takie teksty dla siebie chlopak.

żadna ironia czy wyśmianie porostu jestem w szoku bo ja bym raczej nie dał rady pozdro :peace:

hehe, to sorry ziomek. Nie zrozumialem przeslania :wink: ^ Ronaldo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

od tygodnia nie piję alkoholu i dobrze mi z tym nie będę pił jeszcze pewnie też z 2/ miesiące bo nie mogę jestem po operacji żołądka piłem już można powiedzieć nałogowo bo dziennie pare piwek musiało być albo jakieś jabolki na melanżach itp :D już do tego nie wrócę tam parę piwek na weekendy to owszem ale to i tak za jakieś 3 miechy :)

od paru dni nie palę też fajek i nie zamierzam juz do nich wracać hehe zobaczymy jak pójdzie wszystkim rzucającym jakiś nałóg życzę wytrwałości

jeżeli ciągnie cie by zapalić np faje czy wypić piwo zrób coś innego co również sprawia ci przyjemność mi to bardzo pomaga :D np jak jestem z laską [ona też rzuca faje ] to jak mamy ochotę na szluga to się całujemy po prostu i palić się odechciewa :D hehe :zbakany:

ziółka nie rzucę nigdy choć wypadało by ograniczyć i to też robię już od paru dni ale łatwo nie jest się wszystkiego naraz wyprzeć

a to wszystko przez je*****o wrzoda na żołądku łeeeeee :zrzut:

:zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+