Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uświadamianie rodziców


hassan

Recommended Posts

Uswiadamiac to jest bardezo wazna zecz ale w tych czasach jest ciezko poniewaz zyjem w czasach kultu ameryki proponuje zaczac od filmu the union i wyciagnieciu prawdy i stopniowo przechodzic w dalsze etapy znajomosci z tematem typu palenie na ich oczach mowie wam ludzie to wszystko to dziennikarskie scierwo czekajace na ochlap miecha dla politykow niewiem jak wy ale ja J**** dziennikarzy zawsze im jakiegos przypalu narobie albo :twisted: komentarz czy cos

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja swoją przekonałem pokazując parę filmów, cały czas mówiąc o tym że MJ leczy, statystyki jej pokazałem. Poszukaj też jakiś ludzi którzy palą a są to piosenkarze albo aktorzy może jakiś pali a ona akurat go lubi, Moja mama słuchała muzyki lat 80-90r no to jak tylko był news że A.Krzywy z De mono jest za legalizacja to od razu jej to pokazałem, teraz na 90% opowiada sie za legalizacja :D :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość brainkiller44

Moja mama w pełni zaakceptowała fakt że kontroluję działanie marihuany w życiu w 100%, ale jednak chętnie odwiodłaby mnie od tego typu formy rozwoju, być może uznając ją podświadomie za w pewien sposób ryzykowną... ale tego nie wiem na pewno.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja planuje rodzicom zrobic maly wyklad na temat MJ, zeby ich przekonac, ze to nie jest tak jak mowia stereotypy... Mysle ze kilka dobrych argumentow z pierwszych lepszych, oczywiscie dobrze napisanych artykulow przekonalo by niejednego rodzica ... Drugi plan, to zapalic z ojcem :D ale to troszke pozniej :D :D a czuje ze by zapalil, ale on oficjalnie o tym nie powie ... wiadomo - nie wypada/zly przyklad :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mam 18 lat powiedzialem starej ze pale od 5 lat nastapil ten przelom w moim zyciu;p byla bardzo przerazona miala mnie za cpuna itp. chciala mnie leczyc... ale kazalem jej obejzec film pt. the union... po obejrzeniu tego filmu zapytaloa sie mnie czy ja musze to palic. ja jej odpowiedzialem ze nie musze palic ale chce dlatego ze lubie to a ona na DOBRZE hahahha nie wiedzialem ze bedzie tak latwo;d :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+