Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uświadamianie rodziców


hassan

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja mam 18 lat powiedzialem starej ze pale od 5 lat nastapil ten przelom w moim zyciu;p byla bardzo przerazona miala mnie za cpuna itp. chciala mnie leczyc... ale kazalem jej obejzec film pt. the union... po obejrzeniu tego filmu zapytaloa sie mnie czy ja musze to palic. ja jej odpowiedzialem ze nie musze palic ale chce dlatego ze lubie to a ona na DOBRZE hahahha nie wiedzialem ze bedzie tak latwo;d :zbakany:

Zaczales palic w wieku 13 lat? ku**a ale patologia... W ogole to zacznij uzywac slownika FF albo tego w operze...

Mozna rodzicom pokazac ze ziolo nie jest takie zle jak mowia w TV, ale to nie zmieni faktu ze wiekszosc rodzicow i tak tego nie zaakceptuje w 100% poniewaz rodzice nie lubia jak ich pociechy odurzaja sie jakimis uzywkami :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieciaki :D

Jestem w pełni uświadomiony co do najróżniejszych używek.

Pale bo lubie.

Zrozumcie że nawet jak wasi rodzice będą wiedzieć o marihuanie tyle co wy, a nawet więcej to i tak nie będzie im się podobać że palicie.

Ja tam sporo wiem na temat mj i na prawde nie chce żeby moje dziecko paliło cokolwiek.

Myśle że osoba która dużo wie o marihuanie jest w stanie przekonać kogoś do palenia ale rzadko kiedy przekona kogoś do palenia przez dzieci tej osoby.

PEACE ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

jak można samemu palić ,a mówić że się zabroni swojemu dziecku to robić? przecież to jest szczyt hipokryzji

a ,to że ktoś palił jak miał 14 lat? ja pierwszego bucha wziąłem jak miałem 13 ,z tym że potem nie paliłem ponad 3 lata bo grałem w piłkę.

Że to patologia? gimnazjum to patologia ,już nie pamiętacie jak to było? Tego się nie da zmienić ,i w sumie czy trzeba? Każdy przez to przechodzi i tyle J

Ja nie chce nikomu mówić co ma robić i nie ważne czy ktoś ma 14 czy 18 ,czy 25 lat.

W ogole forum nie jest dla osob pelnoletnich/?

:roll:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mam 14 lat i z ojcem paliłem jak był narąbany:P

Patologia...

Ok. Ale wlasnie teraz zachowujesz sie jak wiekszosc.

Jakby napisal ze wypil w wieku 14 lat piwko z kolegami po szkole to by bylo dobrze. A tak to od razu patologia. Napisal ze pali codziennie? Nie. Napisal ze raz zapalil.

Raz piszecie ze to lepsze niz alko ale i tak zawsze patrzycie stereotypami.

Z reszta patologia jest to to co robi wiekszosc. Jakby wiekszosc palila to patologia byloby nie zapalic. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzienia.

:elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja osobiście wiem, ze jakbym usiadł na kanapie i zapodał starszej (bo na starego, to już szkoda słów) godzinny wykład na ten temat, to pewnie by powiedziała ze zmartwieniem w głosie, że ok, rozumie, dobrze wie, że dobrze robię. Jak na razie jest ze mnie strasznie dumna, bo poszedłem na studia (póki co :D) i ogólnie reprezentuję wysoki poziom. Jestem oczkiem w głowie wszystkich sąsiadów 60++ w moim bloku. Chodzi jednak o to, że by się martwiła o to, że gdzieś mnie z tym złapią, albo że przecholuję jakoś z tym, przez nie za ciekawą sytuację w rodzinie.

Ogólnie by to akceptowała, pozwalała mi palić nawet w mieszkaniu, ale i tak by widziała w tym narkotyk i to nie jak alkohol, tylko właśnie bardziej jak heroinę :/. Matka poza tym ma nadciśnienie i wysokie ryzyko zawału, więc stwierdziłem, że lepiej jest jak jest, bo ona i tak pewnie wie co robię, ale nieoficjalnie, więc jeszcze nie nabiera to takiego napięcia. Kiedyś jak się sprawy ułożą, to z uśmiechem na twarzy się przyznam i jeszcze z matką zapalę blanta, ale to na pewno nie będzie jeszcze w przeciągu najbliższych 2-3 lat.

Moja rada dla was - w normalnych przypadkach (ha, każdy i tak uważa, że jego przypadek jest nadzwyczajny :D) powinno się moim zdaniem wyjawić prawdę i żyć w zgodzie z tym, jednak no nie zawsze da to najlepszy z możliwych rezultatów, dlatego opcji ukrywania się nie można skreślać i przestawiać na dalszy plan, bo nie raz jest to najlepsze rozwiązanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+