Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uświadamianie rodziców


hassan

Recommended Posts

mi jak babka planta znalazła w szafce to ją zawołałem pokazałem kilka raportów i się ogarnęła

ogólnie to nie wiem czy moja mama wie, że palę, chociaż jak znaleźli planta to się zapewne domyślili

No ze chciales se zrobic nielegalne sznurówki

:zbakany: :zbakany:

A ociec beke mial ze niby jestes jakis Paul Escobaro czy cos w tym typie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja jeszcze jestem na ich garnuszku także wiesz :D opłacają studia itp :P ale oni myślą że marihuana zabija i jest furtką do innych narkotyków :) np pytam się mamy jak myśli czy marihuana zabija? to powiedziała że tak. pozdro :) już ją od kiklu godzin namawiam żeby chociaż obejrzała filmik The Union to nie da się namówić :/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to wiem ocb ;) Ale zastanawia mnie właśnie to że rodzice nie chcę poznać prawdy wogóle. Tym bardziej że jest to dostępne w kilkunastominutowym filmie. Postaraj się przekonać mamę, albo po prostu powiedz że nie chcesz być traktowany jak narkoman i MA obejrzeć ten film. Hehe no nie wiem pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mój ojciec wg moich znajomych pali bo ma dostęp do tego na bieżąco.

No i widzą, albo nie widzą... ja tam nie wiem i mało mnie to obchodzi. Na pewno ojciec mnie zagaduje i wali głupimi tekstami na temat palenia, ale to tez mało mnie obchodzi. Ogólnie nie wdaję się z rodzicami w prywatne dyskusje. Wiem, że nie mogę dać się przyłapać, bo to uderzy w ich godność. Jak starzy mieliby ze spokojem pozwolić stosować mi używkę bez awantury... oni tak nie potrafią. O fajkach wiedzą, o alko wiedzą, o ziole chyba tez i o innych rzeczach wiedzieli ale nie mogli mnie przyłapać na " gorącym uczynku" bo to byłoby okazanie im braku szacunku. A jakby mnie złapali, to by morde podarli, wróciłabym po tygodniu bo za stara jestem żeby ktoś ryja po mnie darł i wychowywał mnie i byłby spokój.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 lata później...

Podawać mu tak na nieświadomkę to nie będę.Chcę tylko żeby się przekonał,że marihuana to nie jest takie zło jak mówią w mediach.Sukcesem już by było jakby udało mi się go przekonać żeby obejrzał film The Union i przeczytał parę artykułów o marihuanie,że nie szkodzi oczywiście leczniczej.Bo mój ojciec myśli,że marihuana to poczatek do innych narkotyków a tak wcale nie jest.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+