Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uświadamianie rodziców


hassan

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie też nieciekawie. A zaczęło się od tego, że niedawno matka znalazła słoik z pokaźną ilością :o Wcześniej coś tam się domyślała że mogę popalać ale nigdy nie przyłapała mnie na paleniu ani też nie znalazła zieleninki,(nie licząc sadzonek na oknie) jedynie bongo i metalową lufę.

Na początku nie było mowy aby cokolwiek tłumaczyć, musiałem tylko wysłuchać reprymendy.

Teraz próbuje podjąć temat marihuany i nie tyle żeby przekonywać że trawka jaka ona nie jest zajebista, ale żeby uświadomić że nie jest tym samym co inne narkotyki a także, że jest dużo mniej szkodliwa od tych legalnych narkotyków jakie mamy opodatkowane w sklepach.

Będę próbował różnych argumentów, ale stare pokolenie ma to do siebie że za ich czasów nie było trawki tylko alkohol, a ludzie jak to ludzie jeśli czegoś nie znają to się tego boją :rolleyes: Po za tym zgubny wpływ na ich "wiedzę" o marihuanie miały dotychczas media. Ludzie lubią oglądać tv i czytać gazety bo stamtąd się dowiadują większości informacji na różne tematy, więc zamierzam dać matce film, dokument The Union The Business Behind Getting High (dla tych co nie znają http://www.filmweb.pl/f442322/Union+The+Business+Behind+Getting+High%2C+The,2007). Chcę tylko aby dowiedziała się prawdy na temat rzeczy o których ma marne bądź żadne pojęcie. Bo jak można wypowiadać się na temat czegoś czego się nie zna ?

Mam nadzieje że chociaż trochę uda mi się osiągnąć zamierzony cel i matula nie będzie myślała o trawce jak o jakimś strasznym gównie.

Pozdrawiam wszystkich którzy też próbują nauczać. Może w końcu się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Życzę powodzenia ; )

Ja tak samo, nie będę rodziców uświadamiał bo to stare pokolenie i nic ich nie przekona... A moja matka nawet alkoholu nie za bardzo lubi więc co dopeiro o ganji mówić. Jak by był (odpukać) jakiś przypał to się sami dowiedzą ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moji rodzice wlasnie przed momentem sie dowiedzieli, przyłapala mnie mama jak rozpakowywalem sowitego topa. Oczywiscie zabrala mi boba i zaczely sie wyklady o tym, ze to jest zle, ze skoncze pod mostem. Oczywiscie tez ojczym musial sie wpieprzyc w rozmowe bo wie, ze jest to zle skoro jest to karalne. Wrrrr. Chcialem im puscic jakis film typu; The Union albo zapalic z nimi ale niestety mowia, ze nie beda tracic na to czasu... aa i mam 18 lat niedlugo w sumie 19 ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te wszystkie akcje sa spowodowane tylko przez niewiedze. Ludzie boja sie nieznanego.Nasi rodzice byli oklamywani przez lata ze mj to samo zlo, nie rozniace sie wiele od hery! Dlatego wg mnie jedynym sposobem na starych to uuswiadamiac ich.Trwac przy swoim. Mowic jak jest, to co czujesz i w koncu do nich trafi. Ja juz nie musze na szczescie bo mieszkam sam. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj rano przed praktykami Matula zapytala sie czy jest mi to potrzebne. Powiedzialem, ze nie ale po tym czuje sie bardziej zywszy i moja motywacja do czego kolwiek rosnie zawyczaj 3 krotnie. Sadze, ze powoli zaczyna zmieniac poglady ale jeszcze dluga droga przede mna. Niestety stereotypy im wpajane nie byly takie jakie powinny byc ;)

PS: Co do dosypania do herbaty kiepski pomysl. Ale ojczym od powrotu z syrii zaczal palic tyton smakowy z sziszy, mysle ze moze sprobowal bym go przekonac do zapalenia czyscioszka, ale to jeszcze troche musze z tym poczekac ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Proponuje ci Karolinko o 3 krotne zastanowienie sie zanim cos napiszesz

Drogi korona124... musisz chyba się troszkę odprężyć i poluzować, gdyż funkconuje coś takiego w słownictwie jak "ŻART", czym jeśli jestem już zmuszona tłumaczyć, mój post był... nie myślałam, że będę musiała coś tłumaczyć... ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+