Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Amnesia Haze - Smoke Report


KING

Recommended Posts

Pochodzenie: Amsterdam jakis coffee shop :P
Moc:9/10
Smak: piekący, leśny 6/10
Zapach: bardzo specyficzny, duszny 5/10
Działanie: Jeden z najlepszych jakie paliłem, potężna sativa, niesamowite wizje, czuje się jak zachodzą wszystkie rekcje fizjologiczne, zwłaszcza układ krązeniowy:D
Wyostrzenie percepcji, genialne do słuchania muzyki, przy zejsciu zero zamulca, długie działanie, na drugi dzień poczucie szczęścia i oczyszczenie
Ocena: 9,5/10

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pochodzenie: Holland

Smak: ciężki, troche gorzki 4/10

Zapach: też ciężki, ziołowo-leśny 6/10

Dym: masakra, bonio momentalnie wypełnia sie ciężkim żółtawym dymem, mocno harata drogi oddechowe, po wypuszczeniu dymy aż ciężko przemówić 3/10

Moc: 9/10

High: Uderza znienacka dosyć szybko. High zdecydowanie różniący sie od innych odmian jakie dane mi było palić. Ostrość widzenia, przyjemne lekkie zamulenie, jednak nie wbijające w fotel ;p Uczucie spokoju i pełnego luzu. Zaleta jest tez utrzymywanie sie highu na podobnym poziomie aż do ustąpienia efektów. Po wszystkim niema zamułki, a raczej dawka energii.

Ogólnie: 8,5/10

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

dwa razy już miałem okazje spotkać się z Amnezją i na ten moment jest to moja ulubiona odmiana
Smak: jak to już określili przedmówcy jest dość mocno wyczuwalny ale jak dla Mnie trudny do określenia
Zapach: bardzo podobnie, miła, słodka woń, nutka dominująca to trudna do określenia słodycz, w tle las i zioła
Moc: Tutaj chylimy czoła bo ta odmiana jest naprawdę mocna
Działanie: to co lubię najbardziej! Sativowa stymulacja i brak efektów ubocznych(zamuły tzw.), można robić wszystko będąc głową w chmurach

My Favorite one!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+