Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość pozdro500

smieszny jestes , psy moge wejsc na chate nawet na odznake i gowno mozesz zrobic ...

buhahahahahahahaha

Możesz ich najwyżej sam wpuścić. Ale nie mogą wejść na siłę! To zwykłe wtargnięcie. Skąd masz wiedzieć że to nie są przebierańcy skoro wchodzą bez papierów!

Żyjemy w państwie prawa, może czasem śmiesznego ale nadal jest to prawo które obowiązuje i nas i policje, a wg tego prawa nikt bez twojej zgody ani nakazu nie może wejść do twojego domu.

Ps. naucz się naciskać Alt.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

buhahahahahahahaha

Możesz ich najwyżej sam wpuścić. Ale nie mogą wejść na siłę! To zwykłe wtargnięcie. Skąd masz wiedzieć że to nie są przebierańcy skoro wchodzą bez papierów!

Żyjemy w państwie prawa, może czasem śmiesznego ale nadal jest to prawo które obowiązuje i nas i policje, a wg tego prawa nikt bez twojej zgody ani nakazu nie może wejść do twojego domu.

Ps. naucz się naciskać Alt.

mylisz się. polskie prawo dopuszcza wejście policjanta do domu/mieszkania na "odznakę". warunkiem jest dostarczenie przez sąd lub prokuraturę nakazu przeszukania w ciągu 7 dni. domyślam się, że to przywileje po spuściźnie państwa komunistycznego. niestety rząd zamiast nowelizować ustawy, siedzi całym ryjem w korycie. państwo prawa to tylko prowizorka. rzeczywistość jest zupełnie inna (matrix). bo to polska, nie elegancja francja.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość pozdro500

Tak się składa że mam w bliskiej rodzinie komisarza policji i się go spytałem jak sprawa wygląda, powiedział mi że tego się nie praktykuje, zbyt dużo zachodu i zabawy przy zbyt małym prawdopodobieństwie wykrycia czegoś. Być może takie przypadki się zdarzają ale postawcie się na miejscy tego policjanta, ile musi się potem bezsensu narobić jeżeli nie trafi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+