Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Nie byłem nigdy w takiej sytuacji, ale z tego co pamiętam to była kiedyś dyskusja na ten temat na tym forum i ktoś twierdził, że można złożyć wniosek o całkowite odroczenie prac, ale bodajże dopiero po przerobieniu 50% godzin. Nie jestem pewien, ale jak Ci zalezy to poszukaj, albo poczekaj na dalsze wypowiedzi, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość antymef303

Fajnie , nie należy zgadzać się na dobrowolne poddanie karze. Sedziemu i prokuratorowi wyjasnic ze się pali okazjonalnie w przypadku uprawy ze na wlasny użytek , i ze uprawia się dla tego ze nie chce się mieć kontaktow z grupami przestępczymi . Uwzglednic ze się pracuje najlepiej wziasc opinie od pracodawcy ze się uczy placi podatki i ma ambicje. Prokuratorska emerytura jest po 15 latach , wiec dużo starych zgredow sedziow i prokuratorow odchodzi wchodzą młodzi którzy na pewno w liceum czy na studiach mieli kontakt z mj wiec niektórzy mniej konserwatywni wiedza ze tak naprawdę to mniejsze zlo jak alkohol czy papierosy nie wspominając o twardzszych uzywkach. Sadze ze jak ktoś jest bardziej rozumny nie podkuli lba i nie udowodnia mu handlu przy dobrym gadaniu zaopatrzonym w konkretne argumenty  na rozprawie idzie się wywinąć z opresji. Kiedys czytałem porady prawne prawnika prawdopodobnie sam pali ze jak się ma 3 krzaczki i dobre zaplecze prawne można spac spokojnie najwyżej czeka konfiskata i pouczenie . Osobiscie znam chłopaka któremu wpadli do domu miał 4 krzaki i wyszedł bez opresji konfiskata oraz 2000 zl kary ale był bardzo madry i wysuwal konkretne argumenty potwierdzające tezami. Mala szkodliwość czynu :

pracuje, utrzymuje mieszkanie , nie propaguje, nie handluje , place podatki pracodawca ma o mnie dobre zdanie sąsiedzi również , nie chce mieć kontaktow z grupami przestępczymi, brzydzę się alkoholu ze względu na doświadczenia zyciowe w rodzinie , fakty poparte dowodami nalkowymi na temat maloszkodliwosci thc na organizm itp........

Czy warto takiego człowieka zamknąć na trzy lata i placic z peniedzy podatnikow czyli naszego budżetu zadłużonego na wiele miliardow 2000 zl miesięcznie odpowiedzmy sobie sami :) Nie ja nie ty tylko : POLICJA, OSKARZYCIEL I SEDZIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema!

oczywiscie ze nie diluje, wole zyc spokojnie :)

 

panowie jak na razie cichosza, niestety znajomi powiazani z ta sprawa (z zarzutami i swiadkowie) chyba nie do konca mowia jak jest. 

sami pewnie wiecie jak takie, proste sprawy moga byc pomieszane. 

no nic, do dzisiaj nie mialem wjazdu lecz i tak nie jestem pewien nikogo. tak to juz jest w moim zyciu ze mam tylko 1 ziomka, reszta dwulicowe padalce, mowia to co jest dla ciebie wygodne zamiast prawde :)

 

z ciekawosci mam 2 pytania.

 

jeszcze przed tym przypalem zmienilem miejsce zamieszkania (nie jestem zameldowany w owym nowym mieszkaniu). do rzeczy, jesli przyszlo by co do czego mogli by mnie zanelzc czy to w szkole czy to w miejscu pracy ?

 

druga sprawa, okolo miesiac lub dwa po tym przypale mnie i kumpla sprawdzal patrol tej samej komendy w ktorej pracuja kryminalni ktorzy zajmowali sie ta sprawa. 

zabrali nasze dowody aby sprawdzic w ich bazie danych czy jestesmy poszukiwani, znowu do sedsna sprawy, jesli kryminalni prowadza dochodzenie i mnie szukaja owy patrol dostal by taka informacje kiedy sprawdzali nas w bazie ?

 

wiem ze ladnie sie rozpisalem, moze napisze powiesc? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

siema, u na rok temu na wakacje zajechali na parkingu pewnego sklepu kryminalni, byliśmy w samochodzie kolega miał przy sobie co się okazało 2.78 coś koło tego fetkirzucił to pod fotel  , zanleźli nas na komisariat miałem wtedy 17 lat, mi wjebali ale się nie przyznałem do niczego, oni tak samo, było nas 4 , a tak sie składa ze w tym czasie był poważny wypadek obok naszego miasta i radiowozy itp tam pojechali trzymali nas na komisriacie pisali, pytali ale nie mieli jak nas zawieźć na dołki to wypuścili nas po 3-4 godzinach i do tej pory nic nie mamy przez to, jak myślicie dali sobie spokój czy raczej czekaj na odpowiedni moment żeby wszystko na raz doje**ć w razie jakiś innych kłopotów ? :mad:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+