Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

no właśnie, listy nie odebrałem. Bo mieszkam w innym mieście w tym którym miałem przypal. a mój starszy tych listów nie odbiera

 

edit

Wczoraj odebrałem to pismo z sadu, jestem oskarżony. Z art. 63 ust. 1 Ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomani

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. Dobrze to rozegrałeś, powinno skończyć się na umorzeniu sprawy na szczeblu prokuratorskim bez rozprawy sądowej.

2. Wątpię żeby wszystko oddzielali, pewnie oficjalna waga będzie podana wraz z tytoniem.

3. Jeżeli dostaniesz obrońce z urzędu to nie liczyłbym na jego zbytnią pomoc. Lepiej jeszcze raz przeczytaj Poradnik Konsumenta Konopi i przygotuj sobie ładną gadkę.

4. 6 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spoko, podejrzewam że jutro lub na dniach prokurator zawita do mojej szkoły i do domu w celu zebrania opinii. Oby cała sprawa została rozwiązana jak najszybciej.

PS. Nie trzymajcie nic przypałowego na telefonie, nie warto. Jeśli mieszkacie z rodzicami to Wasz pokój powinien być czysciutki, tylko Wasz pokój, chyba że chodzi o jakąś grubszą sprawe wtedy pewnie przeszukują cały dom.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystko zalezy od prokuratora. W rozmowie z nim nakrecaj, ze to byl to jednorazowy incydent, ze przez taka glupote mozesz spieprzyc sobie przyszlosc, a zawsze marzyles o wojsku, lub cos w tym stylu... Mow mu caly czas o niskiej szkodliwosci spolecznej czynu ;) Mi sie udalo, a bylo to jakies 3 lata temu, bylo o tym ciszej, a co za tym idzie prokuratura byla mniej poblaziwa... skonczylo sie tak, ze dostalem na 2 lata kuratora, za 0.28g

P.S Ubierz sie w garnitur na rozmowe, to naprawde duzo daje ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sanki to też wyrok, tylko w zawieszeniu więc w papierach już nie jest czysto. Zawsze trzeba dążyć do umorzenia, a najlepiej orientować tak żeby nie było takiej potrzeby :)

akurat koleżko nie, sanki to jest inaczej sankcja. sankcja to areszt tymczasowy, nie ma to nic wspólnego z wyrokiem poza tym że może sie do niego wliczyć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+